FTC: ukrán középpályással erősítene Rebrov – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.10.24. 09:35
null
Ihor Haratin (pirosban) többek között a Hertha ellen is játszott az Európa-ligában (Fotó: AFP)
Ukrán médiaértesülés szerint Szerhij Rebrov, a Ferencváros vezetőedzője szerződtetné Ihor Haratint, a Zorja Luhanszk labdarúgóját.

 

Rebrov Magyarországra csábítaná a 23 esztendős Haratint, aki szívesen játszana a Ferencvárosban – hívta fel rá a figyelmet az ulloi129.hu ukrán forrásra hivatkozva.

A korábbi korosztályos válogatott védekező középpályás a Dinamo Kijevben nevelkedett, jelenleg a Zorja Luhanszkban, Ivan Petrjak korábbi klubjában futballozik. A mostani idényben 11 ukrán első osztályú találkozón kétszer talált be, valamint négy Európa-liga-selejtezőn is pályára lépett.

Haratint 2020 nyaráig szerződés köti jelenlegi csapatához. Az ukrán játékos 2014-ben gólt szerzett a magyar U19-es válogatott ellen Balmazújvárosban. Akkor a mieink a triplázó Mervó Bence és a tizenegyesből betaláló Kalmár Zsolt vezérletével 4–1-re nyertek. Tavaly ősszel a Zorja Haratin góljával nyert az Athletic Bilbao vendégeként az Európa-liga csoportkörében.

Legfrissebb hírek

Osztrák játékvezetőt jelöltek a Nottingham–Ferencváros El-mérkőzésre

Európa-liga
22 perce

Vitális Milán: Ezzel a játékkal bárkivel felvesszük a versenyt!

Labdarúgó NB I
40 perce

Hajnal Tamás szerint hamarosan magyar állampolgárságot kaphat a Ferencváros új igazolása

Labdarúgó NB I
2 órája

Plusz egy százalék – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
12 órája

Marius Corbut szerződtette a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
18 órája

Mindkét magyar csapatnak megvan még az esélye a rájátszásra az osztrák hokiligában

Jégkorong
20 órája

Az MTK kölcsönadta Törőcsik Pétert a BVSC-nek

Labdarúgó NB I
20 órája

Prosser Dániel távozott a Kazincbarcikától

Labdarúgó NB I
21 órája
Ezek is érdekelhetik