DVTK: a klub reagált a tartozásról szóló hírre

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.08.16. 11:23
A Diósgyőri VTK hivatalos honlapján reagált a 800 millió forintos tartozásról szóló hírre. A miskolciak közleményében az áll, az NB I-es labdarúgócsapatot működtető Diósgyőr FC Kft. pénzügyi helyzete stabil.

Mint ismert, kedden a boon.hu arról számolt be, hogy a Diósgyőri FC-t működtető gazdasági társaságnak 800 millió forintos elmaradása van, s augusztus 31-ig van ideje lépni az ügyben, különben a Magyar Labdarúgó-szövetség pénzbüntetéssel sújthatja.a Diósgyőri FC-t működtető gazdasági társaságnak 800 millió forintos elmaradása van, s augusztus 31-ig van ideje lépni az ügyben, különben a Magyar Labdarúgó-szövetség pénzbüntetéssel sújthatja.

„Ezúton szeretnénk mindenkit biztosítani arról, hogy a Diósgyőr FC Kft. pénzügyi helyzete stabil, és az elmúlt évekhez hasonlóan a továbbiakban is minden vállalt kötelezettségének, valamint az MLSZ szabályzataiban foglaltaknak is eleget tesz. A jelenlegi – az előzetes tulajdonosi egyeztetéseknek megfelelően – végrehajtandó tőkerendezéshez a Miskolc Holding Zrt. 250 millió forinttal, a Borsodsport Invest Kft. több mint 550 millió forinttal járul hozzá” – olvasható a dvtk.eu-n megjelent közlemény.

Legfrissebb hírek

Az új sportigazgató szerint Diósgyőrbe rockzene, olcsó sör és akciódús foci kell

Labdarúgó NB I
18 órája

Az MLSZ fegyelmi bizottsága a Nyíregyházát és a Diósgyőrt is megbüntette

Labdarúgó NB I
2026.04.01. 18:19

Az AEK kérte az MLSZ-t, hogy engedjék vissza Vargát Athénba – sajtóhír

Magyar válogatott
2026.03.28. 11:30

Változott a program, a magyar válogatott Kazahsztánnal is hazai pályán játszik

Magyar válogatott
2026.03.24. 12:13

Nebojsa Vignjevics: A második félidő elején nem lehetett ráismerni a csapatomra

Labdarúgó NB I
2026.03.22. 07:15

Az első félidőt átaludta, a másodikban háromszor bevette a Nyíregyháza a DVTK kapuját

Labdarúgó NB I
2026.03.21. 15:52

Huszonhatezer stoplis – Vincze András jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.03.20. 23:19

Juhász Roland lesz a budapesti BL-döntő nagykövete – hivatalos

Bajnokok Ligája
2026.03.20. 22:20
Ezek is érdekelhetik