DVSC: szinte biztos, hogy vége a kapus pályafutásának

Vágólapra másolva!
2016.02.12. 11:17
null
Novakovicsot valószínűleg már nem láthatjuk többet a Loki mezében (Fotó: dvsc.hu)
Szima Gábor, a DVSC elnöke a labdarúgó NB I hétvégi folytatását megelőző sajtóbeszélgetésen elmondta, szinte biztos, hogy vége Nenad Novakovics pályafutásának.  

A 33 éves szerb játékos korábban műtött térdében érprobléma lépett fel, amelynek következtében hónapok óta nem állhatott a Loki kapujában. A rehabilitációja még zajlik, de még most sem tart ott, hogy futni tudjon. A klubelnök úgy véli, Bozidar Radosevic is nagyon jó kapus.

Az elmaradt bérekkel kapcsolatos pletykákra reagálva Szima Gábor elmondta, amit már többször is hangsúlyozott: a játékosok mindig megkapták időben a fizetésüket. Az MLSZ egyébként is havi szinten monitorozza az NB I-es klubok költségvetését, ha a klub nem fizetne a játékosoknak, az licencproblémákkal járna – írta a dvsc.hu.

Legfrissebb hírek

Szuhodovszki Soma: Lassan megszokom, hogy elöl futballozom

Labdarúgó NB I
1 órája

Fiatal védő érkezett az NB II-es Ajkához

Labdarúgó NB II
23 órája

NB I: a horvát élvonalból szerződtetett labdarúgót a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.02.02. 15:19

Az Újpest volt az elmúlt hét főszereplője, de igazolt a DVSC is – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.02.02. 08:34

„A Dárdai Pállal folytatott megbeszélések motiváltak” – az Újpest a honlapján is bejelentette Maiert

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 16:26

Sergio Navarro: Amikor öt percet kell várni egy tizenegyes lecsekkolására, annak már semmi köze a futballhoz

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 08:43

A mérkőzés szünetében bemutatták, Arne Maier immár az Újpest játékosa

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 22:51

Mindkét vezetőedzőt kiállították az ETO–DVSC meccs feszült hosszabbításában

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 18:51
Ezek is érdekelhetik