Paks: „Inkább egy kisebb stadion, de az legyen tele”

Vágólapra másolva!
2014.10.30. 16:29
Bartha László, a labdarúgó NB I-ben szereplő MVM-Paks futballistája a Ferencváros elleni hétvégi bajnoki előtt többek között az új Üllői úti stadionról is szót ejtett.

„Kifejezetten jó csapatnak tartom a Fradit, de nem verhetetlennek. A maximumnál is többet kell majd kihozni magunkból a győzelemhez. Először fogunk az új stadionban játszani. Van bennem természetes kíváncsiság, ám egyébként semmi különösebb pluszt nem ad. Azt vallom, hogy inkább játsszunk egy kisebb stadionban, de az legyen tele, mint egy gyönyörű újban, ahol nincs telt ház. A jó hangulat egy teli stadionban számomra nagyobb motivációt jelent" – mondta az egykor a Ferencvárosban nevelkedő Bartha a paksifc.hu-nak.Bartha a paksifc.hu-nak.

„Ha azt a játékot fogjuk produkálni, amit az eddig megnyert mérkőzéseinken, akkor őket is le tudjuk győzni. Öt gólt szereztem, de többet várok el magamtól. Ha a játékom javulna, és mellette jönnének a további gólok is, akkor elégedett lennék. Akkor majd decemberben elmondhatnám, hogy ez az eddigi legjobb őszöm" – tette hozzá Bartha.

A paksiak szombaton 20 órakor lépnek pályára a Ferencváros ellen az NB I 13. fordulójában.

Legfrissebb hírek

Négy itt, három ott – Malonyai Péter jegyzete

Bajnokok Ligája
1 órája

BL: a Ferencváros meccseit norvég és spanyol bíró vezeti

Bajnokok Ligája
10 órája

A Ferencváros dolgozik Lisztes kölcsönvételén – sajtóhír

Labdarúgó NB I
12 órája

Ferencváros: a válogatott középpályást kivásárolták szerződéséből – hivatalos

Légiósok
13 órája

BL: megvan, mikor játszik a Ferencváros a Ludogorec ellen

Bajnokok Ligája
14 órája

Gólzápor az Üllői úton, a Fradi kettős győzelemmel lépett túl a Noán a BL-selejtezőben

Bajnokok Ligája
2025.07.30. 21:56

Három helyen változott az FTC kezdőcsapata a visszavágóra

Bajnokok Ligája
2025.07.30. 18:52

Az NB I-ben csökken a légiósok aránya, de a bajnokság becsült értéke is

Labdarúgó NB I
2025.07.30. 16:58
Ezek is érdekelhetik