Magyar Kupa: A mi állapotunkban nem tehettünk mást - Sisa Tibor

2011.05.04. 19:17
Címkék
A Kaposvár labdarúgócsapata nem a legerősebb összeállításában lépett pályára a Videoton elleni Magyar Kupa-elődöntő visszavágóján, ám Sisa Tibor vezetőedző szerint nem volt más lehetőségük. A Videoton 4–0-ra nyert hazai pályán, így 5–0-s összesítéssel jutott a döntőbe.

„Gratulálok a Videotonnak, megérdemelten jutott tovább. A mi állapotunkban nem tehettünk mást, a pulzusórák is ezt mutatták – nyilatkozta Sisa Tibor a mérkőzést közvetítő Sport Tv-nek. – Nem akartunk tíz emberrel védekezni, bíztam benne, hogy még a hetvenedik perc környékén is meccsben leszünk, de gyorsan kettő null lett, ez pedig szinte leforrázott minket."

„Látszott, hogy mindkét csapat a hétvégére tartalékolt. Vannak problémáink, ám ez most nem látszott, kombinatív játék végén szereztük góljainkat. Örülök, hogy a hosszú idő után visszatérő Szakály Dénes végig tudta játszani a mérkőzést, és örülök Vasziljevics nagyszerű találatainak is" – mondta a találkozó után a Videotont irányító Mezey György.

Legfrissebb hírek

Ezt csak az Inter ronthatja el? – Serie A-beharangozó, 1. rész

Olasz labdarúgás
29 perce

Női röplabda Eb: a lengyelek nem számítanak könnyű mérkőzésre a magyarok ellen

Röplabda
41 perce

Ezri Konsa az Arsenalban folytatja – hivatalos

Angol labdarúgás
46 perce

A PSG három új támadója akár három új játékoshoz juttathatja Szoboszlai Dominikékat

Francia labdarúgás
51 perce

Russell szoros csatában szerzett pole pozíciót; Antonelli ötödik a zandvoorti sprintidőmérőn

F1
58 perce

Már kettővel megy a Paks az Újpest ellen – Paks–Újpest percről percre

Labdarúgó NB I
1 órája

Kosárlabda: az 5. helyért játszhat az U16-os leányválogatott az Eb-n

Utánpótlássport
1 órája

Az MLSZ visszavonja az időpont-korlátozásokra vonatkozó határozatát, újra lehetnek esti meccsek

Labdarúgó NB I
1 órája