B. D. K. 2022.06.20 14:20 Frissítve: 2022.06.20 23:56

Videó: így ünnepelték Hanga Ádámék a spanyol bajnoki címüket!

Mint beszámoltunk róla, Hanga Ádám csapata, a Real Madrid a magyar játékossal a soraiban 81–74-re felülmúlta hazai pályán a Barcelonát, ezzel megszerezte harmadik győzelmét a fináléban, és megnyerte a spanyol férfi kosárlabda-bajnokságot (ACB-liga). A mérkőzés után elkezdődött a nagy ünneplés!

A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN IDE KATTINTVA OLVASHAT!

FÉRFI KOSÁRLABDA
SPANYOL BAJNOKSÁG, DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
Real Madrid–Barcelona 81–74
(13–10, 21–23, 23–23, 24–18)
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3:1 a Real Madrid javára

2022.07.03 09:46:49

Kosárlabda S. TÓTH JÁNOS

A Warriors „mesterszakácsa” 4 bajnoki címmel igazolta: a centiknél fontosabb a kosárlabda IQ.

2022.06.29 12:51:02

Kosárlabda MTI/R. P.

Az amerikai Sierra Calhoun a spanyol, a görög és az olasz ligát is megjárta korábban.

2022.06.26 18:12:19

Kosárlabda FAZEKAS ZOLTÁN, TÓTH GÁBOR (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Az első két negyedben eldőlt a mérkőzés, a körmendiek nem tartották a lépést a sokkal pontosabb szombathelyiekkel.

2022.06.23 10:31:29

Kosárlabda FAZEKAS ZOLTÁN

A szakember korábbi sikerei helyszínén, csak immár a PEAC csapatában folytatja karrierjét.