Tovább fiatalít a mester

Vágólapra másolva!
2004.02.27. 22:37
Címkék
Az olimpiára készülő női válogatott mestere, Mocsai Lajos keretet hirdetet a jövő heti  az ő szavaival élve  kísérleti mérkőzéssorozatra, amelynek keretében tanítványai kedden Dániában a házigazdák legjobbjaival találkoznak, majd pénteken Dunaújvárosban a hollandokkal mérkőznek, vasárnap pedig Győrött újra a dánokkal csapnak össze.
"A szövetség elnöksége elfogadta az olimpiai felkészülési programunkat, amelyet a jövő héten kezdünk – mondta az olimpiai és vb-ezüstérmes csapat mestere a Nemzeti Sportnak. – Keretünkből, amely a világbajnokság óta hétfőn találkozik először, egyelőre hiányoznak a külföldön szereplők. A Dániában kézilabdázó Farkas Ágnessel, Siti Eszterrel és Nagy Krisztinával keddi, aarhusi fellépésünk alkalmával szeretném megbeszélni a továbbiakat. Fiatal vagy ritkábban szerephez jutó tehetségeknek is bizonyítási lehetőséget akarok adni, ezért behívtam Bulath Anitát, Nagy Ivettet és Szűcs Gabriellát. A bővebb keret nyitott, abban számítok például Mörtel Renátára és Kindl Gabriellára, valamint Lovász Zsuzsa mellé fiatal jobbszélsőt keresek."A csapat kedden 21.30 órakor mérkőzik az olimpiai bajnokkal.A női keret
Pálinger, Sirina, Sugár (kapusok), Bohus, Bulath, Ferling, Görbicz, Kirsner, Kulcsár, Lovász, Mehlmann, Nagy I., Pigniczki, Radulovics, Szűcs, Tóth T. (mezőnyjátékosok)
Legfrissebb hírek

Kiengedték a kórházból Anthony Joshuát

Ökölvívás
9 perce

Premier League: Liverpool–Leeds

Angol labdarúgás
1 órája

Premier League-klubtól igazolt kapust az MTK – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

Erste Liga: jelentős ICEHL-rutinnal érkezik kanadai csatár a DVTK-hoz

Jégkorong
2 órája

Gála és látvány Fehérváron

Minden más foci
2 órája

A Négysáncverseny második állomásán is Domen Prevc nyert

Téli sportok
2 órája

A dakari ifjúsági olimpia nagykövete lett Omar Sy

Egyéb egyéni
2 órája

Gary Anderson nyolcadszor játszik elődöntőt a darts-vb-n

Egyéb egyéni
3 órája
Ezek is érdekelhetik