Katarban teljes a negyeddöntő mezőnye; Kárász Anna: Nincs már meg a tűz...

2022.12.06. 23:12
A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk:

Katar is egykori sztárvendégéért, Peléért aggódik. A világbajnokság házigazdája sohasem feledi a 49 évvel ezelőtti napokat, amikor a háromszoros világbajnok Pelével az élen a brazil Santos látogatott az Öböl-államba. Csillag Péter két vb-meccs között a ma kórházban kezelt 82 éves legendával kapcsolatos emlékeket kutatta fel.
Katar is egykori sztárvendégéért, Peléért aggódik.
A világbajnokság házigazdája sohasem feledi a 49 évvel ezelőtti napokat, amikor a háromszoros világbajnok Pelével az élen a brazil Santos látogatott az Öböl-államba. Csillag Péter két vb-meccs között a ma kórházban kezelt 82 éves legendával kapcsolatos emlékeket kutatta fel.

Marokkó hazaküldte a spanyolokat, CR7 nélkül gáláztak a portugálok. Minden, amit a világbajnokság keddi meccseiről és a pénteken kezdődő negyeddöntőért tudni érdemes – további négy oldalon.

Kárász Anna befejezte. A női kajak négyessel Tokióban olimpiai bajnok klasszis már régóta foglalkozott a gondolattal, most azonban úgy érezte, eljött az idő. Amint nyilatkozta: már nincs meg benne az a tűz, mint régen, és inkább megkönnyebbülésként éli meg a döntést, ráadásul tervei szerint Szegeden a jövőben is a sportágban marad.

Legfrissebb hírek

Bognár István: El akarom érni a száz gólpasszt az NB I-ben; Gróf Dávid: Szeretnék még az NB I-ben védeni

E-újság
9 órája

Milák-csodák az úszó Eb-n; megint csak a Fradi…

E-újság
2026.08.13. 23:57

Csúcs ez a Kós!; Halász Bence: Katzberg azért nem ijedt meg

E-újság
2026.08.12. 23:47

Dvéri Zsolt és Kótai Mihály 50 éves; Elkel a szuperkupa, kezdődik az európai labdarúgóidény

E-újság
2026.08.11. 23:59

Ezüst az úszó Eb nyitányán; Bódog Tamás: Hol a piros?

E-újság
2026.08.10. 23:50

Dzsudzsák első fejes gólja; Kós Hubert minden számban éremért úszik az Eb-n

E-újság
2026.08.09. 22:40

Fradi–Real 1–2, és mindenki örül neki; Mindig legyen sprintfutam!

E-újság
2026.08.08. 23:35

Az FC Köbenhavn fél éve figyelte Markgráf Ákost; Csongvai Áron: Teljesen más világba érkeztem

E-újság
2026.08.07. 23:51