Szoboszlai Dominik: Innen szép a győzelem!

S. B.S. B.
2024.06.15. 17:39
Szoboszlai szerint nem szabad még búslakodni (Fotó: Koncz Márton)
Mint ismert, szombaton, a labdarúgó Európa-bajnokság A-csoportjának nyitó körében Magyarország 3–1-es vereséget szenvedett Svájctól. A mérkőzés után Szoboszlai Dominik hangsúlyozta, gyenge volt az első félidő, de búslakodniuk még nem szabad.

 

„Fogalmam sincs, mi volt a baj – kezdte az értékelését Szoboszlai Dominik. – Teljesen más csapat volt az első félidőben a pályán, mint a másodikban. Van még két meccs hátra, nem szabad búslakodni. Innen szép a győzelem.”

„Nem mehetsz bele úgy egy meccsbe, hogy azt hiszed, ajándékba adnak majd három pontot. Ezért meg kell dolgozni. Idáig is úgy jutottunk el, hogy küzdöttünk végig. Nem fogja azt mondani a német vagy a skót válogatott, hogy elengedi a mérkőzését” – folytatta.

„A második félidő jó volt. Nem voltunk megijedve, így kellett volna játszanunk az elejétől kezdve.”

 

Legfrissebb hírek

Priskin Tamás: Felvidéki születésűként példát mutathatok a gyerekeknek

Magyar válogatott
9 órája

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese

Légiósok
2026.06.21. 17:19

Szűcs Tamás pozitív élményekkel tért haza a Famalicaótól

Légiósok
2026.06.17. 16:39

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52

Bernd Storck: A 2016-os Eb-n mindenki mögénk állt, ezt sohasem felejtem el

Magyar válogatott
2026.06.14. 09:43

FIFA-világranglista: három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen

Magyar válogatott
2026.06.11. 13:40

Ki lesz a világbajnok? – tippeltek a magyar válogatott játékosai is

Foci vb 2026
2026.06.11. 13:28

„Most a feltöltődés kerül előtérbe” – Szoboszlai üzent a szurkolóknak

Magyar válogatott
2026.06.10. 16:10
Ezek is érdekelhetik