nemzetisport.hu 2013.09.03 19:45 Frissítve: 2015.03.06 01:52

F1: együtt mozizott Lauda, Jackie Stewart, Ecclestone és Berger

Londonban megtartották a magyar mozikban jövő héttől „Hajsza a győzelemért” (Rush) címmel vetített film világpremierjét. A színészek és stábtagok mellett a jeles eseményre elfogadta a szervezők meghívóját a film egyik „főszereplője”, Niki Lauda, valamint a Formula-1 több klasszikus alakja, David Coulthard, Gerhard Berger, Jackie Stewart, Bernie Ecclestone, míg Jenson Button egy F1-es autóval érkezett meg a helyszínre.

Niki Lauda is ott volt a londoni világpremieren (Fotó: Reuters)

A történet az 1976-os F1-es világbajnokság alatt játszódik. A híres és kicsapongásairól is ismert, igazi rocksztár és playboy erényeket felcsillantó brit versenyző, James Hunt életét, valamint a végtelen precíz és fegyelmezett osztrák Niki Laudával vívott nagy küzdelmét mutatja be. Nem csak Formula-1 szerelmeseinek kötelező darab!

2021.09.12 10:30:13

F1 B. Ö. B.

A McLaren ráadásul kettős győzelmet aratott Monzában • Bottas a mezőny végéről rajtolva állhatott dobogóra.

2021.09.11 15:55:59

F1 H. L.

Hamilton rajtja nem alakult jól, és az ötödik helyen futott be, így nem szerzett pontot a sprintkvalifikáción.

2021.09.11 11:37:41

F1 H. L.

A brit mögött Bottas és Verstappen alkotta az első hármast.

2021.09.10 16:04:38

F1 B. Ö. B.

A Mercedes eddig nagyon erősen teljesít Monzában, ám nem Hamilton nyerte meg az időmérőt.

2021.09.10 13:27:40

F1 B. Ö. B.

A Mercedes versenyzője közel fél másodpercet adott a 2. helyen végző Verstappennek.