F1: a vétójog miatt Alonso a McLarenhez szerződhet?

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.10.05. 10:29
A Sky Sports úgy tudja, a McLaren Formula–1-es csapata továbbra sem adta fel a reményt, hogy már 2014-re elcsábítsa Fernando Alonsót a Ferraritól.

A legvadabb pletykák szerint Kimi Räikkönen átigazolásával az olaszok szerződésszegést követtek el, hiszen figyelmen kívül hagyták Alonso vétójogát, ezért távozhatna következmények nélkül a spanyol.

Mark Hughes, a Sky Sports F1-es szakértője azt mondta, a McLarennél kiábrándultak Sergio Pérezből, és mindenképpen lecserélnék.

„Nagyon hiteles forrástól hallottam, még mindig nem tettek le arról, hogy Alonsót 2014-ben az autójukba ültessék" – mondta Hughes, aki azonban azt is hozzátette, sokkal logikusabbnak tűnik, hogy Alonso még legalább egy évig a Ferrarinál marad, csak hogy megmutassa, le tudja győzni Kimi Räikkönent azonos autóval.

 

Legfrissebb hírek

Russell emlékeztette magát, hogy még mindig megvan benne; Antonelli sérüléssel bajlódott a zandvoorti sprintidőmérőn

F1
1 órája

Russell szoros csatában szerzett pole pozíciót; Antonelli ötödik a zandvoorti sprintidőmérőn

F1
3 órája

Antonelli a leggyorsabb; a Red Bull a top 10-en kívül nyitott a zandvoorti edzésen

F1
7 órája

Sprinthétvégével búcsúzik az F1-től a Holland Nagydíj

F1
9 órája

Kiéleződhet a harc a Holland Nagydíjon – új fejezet kezdődik a bajnokságban?

F1
Tegnap, 15:22

Vége a találgatásoknak: Verstappen marad a Red Bullnál – hivatalos

F1
Tegnap, 9:49

Nincs változás a Williamsnél: Sainz hosszú távra kötelezte el magát – hivatalos

F1
2026.08.19. 15:42

Hadjar nem indul a Holland Nagydíjon; Cunoda visszatér az F1-be – hivatalos

F1
2026.08.19. 13:06