F1: Ricciardo váltja Webbert a Red Bullnál - hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.09.02. 21:33
A Red Bull Racing Formula–1-es istálló hivatalosan is megerősítette: Mark Webber helyére Daniel Ricciardo ül a 2014-es szezontól.

A Red Bull saját csatornáján, a Servus Tv-n jelentette be a hírt. Ricciardo 2008-ban került be a Red Bull programjába, 2010-ben lett a Red Bull-partnercsapat Toro Rosso tesztpilótája, 2011-ben be is mutatkozott a Formula–1-ben a Hispania színeiben. 2012-től a Toro Rossóban versenyez a 24 éves ausztrál pilóta, aki eddig 42 nagydíjon indult, 22 pontot szerzett.

A 36 éves Webber korábban bejelentette, hogy a szezon végén befejezi Formula–1-es pályafutását, és a továbbiakban a Porsche sportautóprogramjában vesz részt.

 

Legfrissebb hírek

„Rendkívül frusztráló” – Leclerc kifakadt a szuzukai időmérő után

F1
1 órája

Verstappen: Már sem dühöt, sem frusztrációt nem érzek

F1
4 órája

A Mercedest nem lehetett Szuzukában sem megállítani: Antonelli és Russell az első sorban!

F1
10 órája

A Mercedes állva hagyta a mezőnyt a szuzukai időmérő előtt

F1
13 órája

A Red Bull a középmezőnyben találta magát: Verstappen nem számít csodára Japánban

F1
23 órája

A McLaren nem várja magát az élre; Hamiltonban felsejlettek a tavalyi rossz emlékek

F1
Tegnap, 15:48

Mattia Binotto marad az Audi csapatfőnöke

F1
Tegnap, 13:42

„Előre nem igazán lehet ezt elképzelni, csak megtörténik” – immár apukaként érkezett meg Alonso Szuzukába

F1
Tegnap, 12:48
Ezek is érdekelhetik