I. SZ. 2021.07.23 23:21 Frissítve: 2021.07.24 23:04

Szombati sportműsor: kardvívóinkra figyelhetünk Tokióban

Szombat hajnalban beindul a nagyüzem a tokiói olimpián, hét sportágban 11 számban osztanak érmeket. Magyar sportolóknak szurkolhatunk asztaliteniszben, cselgáncsban, kerékpárban, ökölvívásban, sportlövészetben, tékvandóban, úszásban és kardvívásban is. Itthon NB I-es csapataink a jövő hét végi rajt főpróbáját játsszák.

 

TOKIÓ 2020, JÚLIUS 24., SZOMBAT – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

OLIMPIA A TV-BEN
M4 SPORT
1.30: evezés, asztalitenisz, vívás, sportlövészet, dzsúdó, országúti kerékpár, boksz
7.15: vívás, tekvandó, íjászat, cselgáncs
11.15: vívás, dzsúdó, úszás, tekvandó, asztalitenisz
EUROSPORT1
4.00:
kerékpár, férfiak
11.15: ökölvívás
12.00: úszás
14.30: röplabda
EUROSPORT2
5.30:
tenisz
13.25: vívás

FŐBB VERSENYSZÁMOK:

ASZTALITENISZ
női egyes (Madarász Dóra, Póta Georgina), férfi egyes (Majoros Bence) vegyes páros (Szudi Ádám, Pergel Szandra)

CSELGÁNCS
női 48 kg (Csernoviczki Éva)

KERÉKPÁR
férfi országúti mezőnyverseny (Valter Attila)

KÉZILABDA
FÉRFIAK
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
6 mérkőzés

LABDARÚGÁS
NŐK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
6 mérkőzés

ÖKÖLVÍVÁS
férfi 57 kg (Gálos Róbert), selejtező

RÖPLABDA
FÉRFIAK
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
6 mérkőzés

SPORTLÖVÉSZET
női légpuska (10 m, Mészáros Eszter)

TÉKVANDÓ
férfi 58 kg (Salim Omar)

TENISZ
férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros – 1. forduló 

ÚSZÁS
férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Verrasztó Dávid), női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma), férfi 400 m gyors (Zombori Gábor), női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória), férfi 100 m mell, női 4x100 m gyorsváltó – előfutamok

VÍVÁS
férfi kard, egyéni (Decsi Tamás, Szatmári András, Szilágyi Áron)

VÍZILABDA
NŐK
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
4 mérkőzés

FUTBALLPROGRAM

STADIONAVATÓ-MÉRKŐZÉS
20.00: Budapest Honvéd–Villarreal B (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
11.00:
Paksi FC–Budafoki MTE (NB II)
17.00,
Budapest, Vízművek pálya: Kisvárda–ETO FC Győr (NB II)
19.00: Zalaegerszegi TE FC–AEK Larnaca (ciprusi)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
13.30:
Hansa Rostock–Karlsruher SC (Tv: Arena4)
20.30: Werder Bremen–Hannover 96 (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
DTM, LAUSITZRING
10.25:
1. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: 1. futam (Tv: Digi Sport1)
15.05: DTM Trophy, 1. futam (Tv: Digi Sport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00: Chicago Cubs–Arizona Diamondbacks (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD MATCHPLAY, BLACKPOOL
20.00:
elődöntő (Tv: Sport1)
Krzysztof Ratajski (lengyel)–Dimitri Van den Bergh (belga)
Peter Wright (skót)–Michael van Gerwen (holland)

EVEZÉS
Országos bajnokság, Szeged

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1142 (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, ASSEN
  9.00:
SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
  9.45: SSP300, superpole (Tv: Arena4)
10.15: SSP, superpole (Tv: Arena4)
11.00: SBK, superpole (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP 250-ES TORNA

Mexikó, Los Cabos, kemény pálya
Horvátország, Umag, salakpálya
Svájc, Gstaad, salakpálya
WTA 250-ES TORNA

Olaszország, Palermo, salakpálya (Tv: Digi Sport1, 17.00)
Lengyelország, Gdynia, salakpálya (Tv: Digi Sport2, 14.00)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Cory Sandhagen–TJ Dillashaw (Tv: Sport1)

2021.09.20 14:37:07

Egyéb egyéni CSILLAG PÉTER

„A forró húsleves, amelyet kapkodva kell megenni, nekem ez a futballal járó szent hevület.”

2021.09.20 10:21:39

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

Megjelent a Túrázás magazin, 84 oldalon kínálunk érdekességeket a természetjárás világából.

2021.09.17 13:21:33

Egyéb egyéni KOHÁN GERGELY

Idén nyáron megszerezte karrierje 15. érmét: mind közül a legértékesebbet, az olimpiai aranyat.

2021.09.16 20:17:28

Egyéb egyéni S. TÓTH JÁNOS

A Dohában dolgozó muzsikus a katari fizetett nézőkről és a bravúrral szerzett Robben-fotóról.

2021.09.14 13:37:44

Egyéb egyéni B. D. K.

Az írek ketrecharcosa ezeken a képeken sem a szerénységéről tesz tanúbizonyságot.