D. Á. 2021.07.28 23:53 Frissítve: 2021.07.29 22:51

Csütörtöki sportműsor: női kéziseink az oroszok ellen; úszóink akcióban

Ezúttal sem fogunk sokat aludni, Telegdy Ádám, Cseh László, Kapás Boglárka és Németh Nándor is hajnalban ugrik medencébe – utóbbi kettő érmet is szerezhet. Női kéziseink az orosz csapat ellen lépnek pályára, erről élőben olvashatnak az NSO-n! Folytatódik az Európa-konferencialiga selejtezője is, pályán a PAFC és az Újpest. A Liverpool a Herthával vív felkészülési mérkőzést.

 

JÚLIUS 29., CSÜTÖRTÖK

TOKIÓ 2020, JÚLIUS 29., CSÜTÖRTÖK – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

OLIMPIA A TV-BEN

M4 SPORT
2.00:
golf, evezés
4.00:
úszás
6.00: női tőr csapatverseny, vitorlázás
6.50:
női tőr csapatverseny, asztalitenisz,
kajak szlalom, tenisz
10.20:
kosárlabda, nők, Szerbia–Spanyolország
12.15:
kézilabda, nők, Magyarország–Orosz csapat
14.15:
kosárlabda, férfiak, Spanyolország–Argentína
Péntek, 3.15:
úszás

DUNA
1.55:
strandröplabda, evezés, dzsúdó, kézilabda
6.30:
tollaslabda, sportlövészet, vízilabda, röplabda, tenisz
12.15:
úszás előfutamok, torna nők, egyéni összetett, döntő
14.30:
kézilabda, nők, Svédország–Franciaország
EUROSPORT1
6.15:
ökölvívás
7.00:
kajak-kenu, szlalom
8.55:
kajak-kenu, szlalom
9.35:
röplabda, nők, csoportmérkőzés
11.15:
ökölvívás
12.45:
torna
15.05:
röplabda, nők, csoportmérkőzés
Péntek, 2.00:
atlétika
Péntek, 3.30:
úszás
EUROSPORT2
5.15:
tenisz
12.30:
kézilabda
14.00:
asztalitenisz, nők, döntő
Péntek, 2.00:
strandröplabda
Péntek, 3.00:
kerékpár, BMX

FŐBB VERSENYSZÁMOK

ASZTALITENISZ
férfi egyes, elődöntő; női egyes

CSELGÁNCS
férfi 100 kg (Cirjenics Miklós)

EVEZÉS
férfi egypár, elődöntő (Pétervári-Molnár Bendegúz)

KÉZILABDA
NŐK
6 csoportmeccs
Benne: Magyarország–Orosz csapat
– élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK

2 csoportmeccs
NŐK
2 csoportmeccs

TORNA
nők, egyéni összetett (Kovács Zsófia)

ÚSZÁS
Kapás Boglárka (női 200 m pillangó), magyar váltó  (4x200 m gyorsváltó), Németh Nándor (férfi 100 m gyors), Telegdy Ádám (férfi 200 m hát), Cseh László (férfi 200 m vegyes) – elődöntő; Késely Ajna (női 800 m gyors), Burián Katalin, Hosszú Katinka (női 200 m hát), Milák Kristóf, Szabó Szebasztián (férfi 100 pillangó), magyar váltó (mix 4x100 m vegyes váltó) – előfutamok

VÍVÁS
Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Mohamed Aida (női tőr csapatverseny)
Benne: Olaszország–Magyarország

VÍZILABDA
FÉRFIAK
6 csoportmeccs
Benne: Magyarország–Dél-Afrika

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
15.00:
Sahtyor Karagandi (kazah)–FCSB (román)
16.00: FK Liepaja (lett)–CSZKA Szófia (bolgár)
17.00: Tobol (kazah)–Hajduk Split (horvát)
18.00: FC Vaduz (liechtensteini)–Újpest FC, Eschen (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Birkirkara (máltai)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
18.00: Bodö/Glimt (norvég)–Valur (izlandi)
18.00: Dinamo Breszt (fehérorosz)–Viktoria Plzen (cseh)
18.00: Honka (finn)–Domzale (szlovén)
18.00: Keshla (azeri)–Szocsi (orosz)
18.00: Sumqayit (azeri)–Csukaricski (szerb)
18.00: Vorszkla Poltava (ukrán)–Kuopio PS (finn)
18.30: FC Santa Coloma (andorrai)–Hibernian (skót)
18.30: Häcken (svéd)–Aberdeen (skót)
18.30: Levadia (észt)–Dundalk (ír)
18.30: Sepsi OSK (romániai)–Spartak Trnava (szlovák) – élőben az NSO-n!
18.45: Zilina (szlovák)–Apollon Limassol (ciprusi)
19.00: Aarhus (dán)–Larne (északír)
19.00: Asdod (izraeli)–Qarabag (azeri)
19.00: BATE (fehérorosz)–Dinamo Batumi (grúz)
19.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Arda (bolgár)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
19.00: Milsami (moldovai)–Elfsborg (svéd)
19.00: Raków (lengyel)–Suduva (litván)
19.00: Rosenborg (norvég)–FH Hafnarfjördur (izlandi)
19.00: Sivasspor (török)–Petrocub (moldovai)
19.00: Slovácko (cseh)–Lokomotiv Plovdiv (bolgár)
19.00: Valerenga (norvég)–Gent (belga)
19.00: Zsogyino (fehérorosz)–FC Köbenhavn (dán)
19.00: TNS (walesi)–Kauno Zalgiris (litván)
19.00: Breidablik (izlandi)–Austria Wien (osztrák)
19.00: Fola Esch (luxemburgi)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
19.30: Szutjeszka (montenegrói)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
20.00: Puskás Akadémia–FK Rigas FS (lett) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: AEK Athén (görög)–Velez Mostar (bosnyák)
20.00: Borac Banja Luka (bosnyák)–Linfield (északír)
20.00: Connah's Quay Nomads FC (walesi)–Prishtina (koszovói)
20.00: Feyenoord (holland)–Drita (koszovói)
20.00: Partizani Tirana (albán)–Basel (svájci)
20.00: Rijeka (horvát)–Gzira (máltai)
20.00: Shkëndija (északmacedón)–Riga FC (lett)
20.00: Slask Wroclaw (lengyel)–Ararat (örmény)
20.00: Vojvodina (szerb)–FK Panevezys (litván)
20.30: Arisz (görög)–FK Asztana (kazah)
20.30: Servette (svájci)–Molde (norvég)
20.30: Universitatea Craiova (román)–Laci (albán)
20.45: Bohemians (ír)–Dudelange (luxemburgi)
20.45: DAC (Dunaszerdahely, szlovákiai)–Partizan Beograd (szerb) – élőben az NSO-n!
20.45: Maribor (szlovén)–Hammarby (svéd)
21.00: NK Osijek (horvát)–Pogon Szczecin (lengyel) – élőben az NSO-n!
21.00: Vllaznia (albán)–AEL Limassol (ciprusi)
22.00: Santa Clara (portugál)–Shkupi (északmacedón)

ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
ELŐDÖNTŐ
Péntek, 1.30:
Katar–Egyesült Államok
Péntek, 4.00: Mexikó–Kanada

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.15:
Hertha BSC (német)–Liverpool (angol) (Tv: Sport2)

PUSKÁS–SUZUKI-KUPA
11.00: Bayern München–FK Csíkszereda
13.45: Sporting CP–KRC Genk
15.30: Puskás Akadémia–NK Osijek

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
18.00:
New York Mets–Atlanta Braves (Tv: Sport1)
21.30: San Francisco Giants–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)
2021.09.20 14:37:07

Egyéb egyéni CSILLAG PÉTER

„A forró húsleves, amelyet kapkodva kell megenni, nekem ez a futballal járó szent hevület.”

2021.09.20 10:21:39

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

Megjelent a Túrázás magazin, 84 oldalon kínálunk érdekességeket a természetjárás világából.

2021.09.17 13:21:33

Egyéb egyéni KOHÁN GERGELY

Idén nyáron megszerezte karrierje 15. érmét: mind közül a legértékesebbet, az olimpiai aranyat.

2021.09.16 20:17:28

Egyéb egyéni S. TÓTH JÁNOS

A Dohában dolgozó muzsikus a katari fizetett nézőkről és a bravúrral szerzett Robben-fotóról.

2021.09.14 13:37:44

Egyéb egyéni B. D. K.

Az írek ketrecharcosa ezeken a képeken sem a szerénységéről tesz tanúbizonyságot.