BL: Ha szabadrúgást kapunk, már a gólöröm jár a fejünkben – Rakitic

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.09.20. 19:02
Az FC Barcelona középpályása, Ivan Rakitic a Daily Mailnek elárulta, nem érzi szükségesnek, hogy odanézzen, ha csapattársa, Lionel Messi szabadrúgást végez el, mert tudja, hogy gól lesz.

Lionel Messi triplázott a PSV elleni Bajnokok Ligája-csoportmeccsen (4–0), első gólja szenzációs szabadrúgás után született. Az argentin világklasszis már nyolc szabadrúgásgólnál jár 2018-ban, ez a naptári évet tekintve egyéni rekord számára. Az elmúlt öt idényben már 25-nél tart, ez tízzel több, mint bármelyik más topligás játékos termése.

Ezek után nem csoda, hogy Rakitic ennyire magabiztos Messi szabadrúgásainál: „Elég sokszor előfordul, hogy amikor szabadrúgást kapunk és Leo végzi el, már az ünneplés és a gólöröm jár a fejünkben” – nyilatkozta a horvát játékos.

Legfrissebb hírek

Mindkét madridi óriás erősödött, de vajon ez elég-e a Barcelona megállításához?

Spanyol labdarúgás
3 órája

A Real Madrid Xabi Alonso vezetésével vágna vissza a Barcelonának

Spanyol labdarúgás
12 órája

A Qarabag lesz a főtábláért az FTC ellenfele

Bajnokok Ligája
2025.08.12. 19:50

Egy lépésre a Barcelona attól, hogy az Egyesült Államokban játsszon La Liga-meccset

Spanyol labdarúgás
2025.08.11. 10:24

Lamine Yamal és Fermín López is duplázott, a Barcelona nyerte meg a 60. Joan Gamper-kupát

Spanyol labdarúgás
2025.08.10. 23:00

Befér Marcus Rashford vagy csere lesz? – így állhat fel az új idényben az FC Barcelona

Minden más foci
2025.08.07. 12:32

Ötgólos Barcelona-siker Dél-Koreában

Spanyol labdarúgás
2025.08.04. 15:00

Messi megkapta a hosszabbítási ajánlatát és rögtön meg is sérült – a 11. percben le kellett cserélni

Minden más foci
2025.08.03. 10:05
Ezek is érdekelhetik