Videó: azt hitte, őt indítják? Elképesztő sprintet vágott le a bíró!

B. D. K.B. D. K.
2022.03.21. 14:13
null
Remek formában van Stephen Martin (a labdával) (Fotó: Getty Images)
Legutóbb az Afrika-kupán, Dr. Peter Waweru Kamaku személyében láthattunk furcsán futó játékvezetőt, most pedig az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban Stephen Martin sprintjéről beszél a futballvilág.

 

A Luton Town a legutóbbi hazai bajnokiját 4–0-ra megnyerte a Preston North End ellen, de nem a gólok miatt marad emlékezetes a mérkőzés, hanem a játékvezetőről, Stephen Martinról, aki bizonyította, hogy még a 92. percben is kirobbanó erőben van.

4–0-s hazai vezetésnél a Luton tizenhatosán belül labdaejtéssel folytatódhatott a játék. Noha jól láthatóan a kapusnak esze ágában sem volt gyorsan felvennie a labdát, a bíró valamiért úgy gondolta, levág egy hatalmas sprintet a pálya közepe felé. Csak bírják követni a szemükkel!


„A játékvezető minden ok nélkül nagy sprintbe vágott” – mondta a kommentátor, de a szurkolók figyelmét is felkeltette Stephen Martin lelkesedése. Értjük persze, hogy el kellett foglalnia a helyét, de olvashatta volna a játékot, hogy a kapus nem fogja villámgyorsan kirúgni a labdát. Csak ő tudja, miért sprintelt ekkorát.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: több mint 1300 fiatalperc az NB I 28. fordulójában

Utánpótlássport
Tegnap, 11:06

Szendrei Ákos: A győzelem a legfontosabb

Labdarúgó NB I
2026.04.04. 11:07

Arne Slot: Az előző idényekben látott Szalah nagy segítség lenne a hajrában

Angol labdarúgás
2026.04.03. 14:03

Bronzérmet szerzett, mégsem elégedett Kelemen Anett

Csupasport
2026.04.02. 11:59

Korosztályos magyar győzelmek és világcsúcsok a 48 órás vb-n

Csupasport
2026.04.01. 15:55

Erste Liga: bemelegítés alatt verekedtek, négymeccses eltiltást kaptak – videó

Jégkorong
2026.04.01. 10:17

Jóború László jobb időeredményre számított a privát Ultrabalatonon

Csupasport
2026.03.31. 14:05

Nincs még jó formában, de így is megnyerte az ötven kilométeres versenyt

Csupasport
2026.03.30. 14:17
Ezek is érdekelhetik