PL: tíz emberrel is pontot mentett otthon a Nottingham Forest

CS. M.CS. M.
2023.10.01. 17:17
Iksz lett a Forest-meccs vége (Fotó: Getty Images)
A Nottingham Forest 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Brentforddal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 7. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Nyolc perc után vezethetett volna a Forest, de Taiwo Awoniyi gólját a VAR-szobában érvénytelenítették. Később inkább a Brentford kezdeményezett, főleg azután, hogy az 57. percben emberhátrányba kerültek a hazaiak.

Egy perccel később Christian Nörgaard vezetéshez is juttatta a Brentfordot, csakhogy percekkel utána kiegyenlített a Forest, s a meccs végéig megtartotta ezt az eredményt.

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ

Nottingham Forest–Brentford 1–1
(Domínguez 65., ill. Nörgaard 58.)
Kiállítva: Niakhaté (57., Nottingham)

KORÁBBAN
Bournemouth–Arsenal 0–4 (Saka 17., Ödegaard 43. – 11-esből, Havertz 53. – 11-esből, B. White 90+3.)
Everton–Luton 1–2 (Calvert-Lewin 45., ill. Lockyer 24., Morris 32.)
Manchester United–Crystal Palace 0–1 (Andersen 25.)
Newcastle United–Burnley 2–0 (Almirón 14., Isak 76. – 11-esből)
West Ham United–Sheffield United 2–0 (Bowen 24., Soucek 37.)
Wolverhampton–Manchester City 2–1 (R. Dias 13. – öngól, Hvang Hi Csan 66., ill. J. Álvarez 58.)

Aston Villa–Brighton 6–1
(Watkins 14., 21., 68., Estupinán 26. – öngól, J. Ramsey 85., Douglas Luiz 90+7., ill. Fati 50.)
Tottenham Hotspur–Liverpool 2–1 (Szon Hung Min 36., Matip 90+6. – öngól, ill. Gakpo 45+4.)