PL: az Oscar-díjas színésznő befektetne szeretett csapatába

Vágólapra másolva!
2023.01.31. 16:57
null
Reese Witherspoon szívesen befektetne az Arsenalba (Fotó: Getty Images)
A nagy futballrajongó hírében álló Oscar-díjas színésznő, Reese Witherspoon a BBC egyik műsorában elárulta azt, hogy szívesen befektetne szeretett csapatába, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot (Premier League) vezető Arsenalba – hívta fel a figyelmet a Mirror.

 

A színésznőtől megkérdezték, hogy Ryan Reynoldshoz és Rob McElhenneyhez hasonlóan (AFC Wrexham) szívesen befektetne-e egy brit futballcsapatba.

„Ha van hely az Arsenalnál, akkor a fiaimmal nagyon izgatottak lennénk. Ez ugyanis a családunk kedvenc csapata – mondta nevetve Reese Witherspoon. – Imádom az amerikai labdarúgást, de a Premier League-et is figyelemmel kísérem, és az elmúlt hónapokban igen közel voltam ahhoz, hogy befektessek az egyik klubba.”

Hozzátette, hogy a Paris Saint-Germainnek is szurkol.


Mint azt tavaly áprilisban mi is megírtuk, a 2020 óta MLS-tagsággal rendelkező Nashville SC társtulajdonosa lett a színésznő és magyar származású férje, a médiapiaci és technológiai területen befektetőként tevékenykedő Jim Toth.

A nagyapja révén magyar származású Toth 1970-ben, a pennsylvaniai Aliquippában született, majd politikatudományok szakon szerzett diplomát Kaliforniában. Ezután álomszerűen alakult az élete, hiszen egy amerikai tehetség- és sportügynökség postaterméből indulva egészen az ügynöki pozícióig küzdötte fel magát.

Legfrissebb hírek

Szalah szerint a Liverpool „busz alá lökte” őt, az utolsó meccsei jöhetnek

Angol labdarúgás
3 órája

Kvarachelia duplázott, a PSG a Rennes kiütésével tapad a Lensra

Francia labdarúgás
13 órája

Szoboszlai Dominik: Mindenki kérdezze meg magától otthon, mindent megtett-e, amit tudott

Angol labdarúgás
13 órája

Videó: tökéletes befejezés – Szoboszlai Dominik góljával vezetett újra a Liverpool a Leeds ellen, egy ideig...

Angol labdarúgás
15 órája

Hiába Szoboszlai gólja, a Leeds a 96. percben kiegyenlített a Liverpool ellen

Angol labdarúgás
15 órája

Percek alatt lerendezte a Sunderlandet a City, már csak két pontra van az Arsenaltól

Angol labdarúgás
18 órája

Őrület, a hajrában bukta el a döntetlent az Arsenal a Villa vendégeként

Angol labdarúgás
20 órája

Egy rúgott gól ismét nem volt elég a Manchester United győzelméhez, pontot mentett a West Ham

Angol labdarúgás
2025.12.04. 23:01
Ezek is érdekelhetik