MU: megsérült a védő, lemaradhat a Villa elleni meccsről

H. K.H. K.
2020.07.07. 16:50
null
Victor Lindelöf játéka kérdéses (Fotó: AFP)
Hátsérülése miatt kihagyhatja a Manchester United következő bajnoki mérkőzését Victor Lindelöf, a gárda védője.

 

A 25 esztendős középhátvéd csapata hétvégi,Bournemouth elleni bajnokiján (5–2)sérült meg, ami miatt a félidőben le is kellett cserélni.

Ole Gunnar Solskjaer, a Manchester United menedzsere kedden friss információkat osztott meg Victor Lindelöf állapotáról.

„Még nehéz pontosat mondani, de nincs akkora baj, hamarosan játszhat. Az Aston Villa ellen talán még nem léphet pályára, de az is lehet, hogy mégis.”

Ha Lindelöfnek ki kell hagynia a soron következő mérkőzést, akkor Eric Bailly pótolhatja a védelem közepén. Az MU nagyszerű formában van, a vírus miatti „újraindulás” óta a legutóbbi négy bajnokijából hármat megnyert, 55 pontjával jelenleg az ötödik a tabellán.

Legfrissebb hírek

Drámai korszakváltás a Liverpoolnál – magyarokkal

Angol labdarúgás
10 órája

Videó: Szoboszlai szabadrúgása is ott van a PL-idény legszebb góljai között

Angol labdarúgás
2026.05.26. 13:04

Szoboszlai bekerült az Optánál az év Premier League-csapatába

Angol labdarúgás
2026.05.26. 10:19

„Ma többet sírtam, mint az egész eddigi életemben” – Szalah érzelmesen búcsúzott az Anfieldtől

Angol labdarúgás
2026.05.25. 08:23

Tóth Alex 57 percet kapott az El-be jutó Bournemouthban, benn maradt a Tottenham

Angol labdarúgás
2026.05.24. 19:13

Győzelemmel hangolt a BL-döntőre az angol bajnok Arsenal

Angol labdarúgás
2026.05.24. 19:02

Szalah gólpasszal zárta le liverpooli pályafutását, a „vörösök” döntetlennel harcolták ki a BL-indulás jogát

Angol labdarúgás
2026.05.24. 19:02

Az MU adja a Premier League-idény legjobb játékosát

Angol labdarúgás
2026.05.23. 12:54
Ezek is érdekelhetik