Chelsea: a PSG középpályásával pótolnák Fabregast

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.01.13. 21:14
null
Rabiot csak edzésen vehet részt a PSG-nél (Fotó: AFP)
Brit sajtóhírek szerint a Barcelona és a Bayern München után a Premier League-ben szereplő Chelsea is beszállna az Adrien Rabiot-ért folyó küzdelembe, a PSG középpályása tökéletes pótlást jelentene a nemrégiben a Monacóhoz távozó Cesc Fabregas helyére.

 

A PSG 23 éves középpályásának 2019 nyarán jár le szerződése, és többször is elmondta, hogy nem szeretné meghosszabbítani kontraktusát a párizsiaknál, amire a vezetőség szigorú szankciókkal válaszolt, és kijelentették, hogy határozatlan ideig nem léphet pályára.

Rabiot-t még 2018 nyarán hozták szóba a Barcelonával, majd az év végén a katalán klub meg is erősítette, hogy tárgyalnak a francia játékos átigazolásáról. Legutóbb pedig a Bayern München jelentkezett be a középpályás játékjogáért, hiszen spanyol források szerint a Barcelona nem akarja megadni a PSG által kért összeget, így a bajorok elhappolnák a gránátvörös-kékek elől a futballistát.

Hogy még tovább bonyolódjon a játékos körüli mizéria, az angolok szerint a Chelsea is szívesen látná a soraiban Rabiot-t, aki tökéletes pótlást jelentene lenne a nemrégiben Monacóhoz igazoló Cesc Fabregas helyére. Viszont ha nem jutnak egyezségre a felek, akkor a londoniak ajánlatot tennének a Cagliari 21 éves olasz középpályásért, Nicolo Barelláért.

Legfrissebb hírek

Háromgólos hazai győzelmet aratott a Sunderland

Angol labdarúgás
13 órája

Svéd védő érkezett a Juventushoz, Tonali mégsem igazolt az Arsenalhoz – lezárult a téli transzferpiac az elitligákban

Minden más foci
15 órája

Sallai Roland: Nagyon boldog vagyok a Galatasaraynál

Angol labdarúgás
19 órája

Kerkez Milos: Ragyogó produkció volt, minden héten így kell játszanunk

Angol labdarúgás
22 órája

Guardiola szerint a játékvezető megtörte a Man. City lendületét a Spurs ellen

Angol labdarúgás
Tegnap, 11:22

Kétgólos előnyről ikszelt a City a Spursszel, Dominic Solanke csodagóllal egyenlített

Angol labdarúgás
2026.02.01. 19:46

Háromból három: szárnyal Michael Carrickkel az MU, a Fulhamet is legyőzte Sesko 94. perces góljával

Angol labdarúgás
2026.02.01. 17:06

A Liverpool először nyert bajnokit 2026-ban

Angol labdarúgás
2026.01.31. 22:57
Ezek is érdekelhetik