
Michael Ballack optimistán néz a jövöbe

Michael Ballack optimistán néz a jövöbe
A United eddig kiegyensúlyozott eredményt nyújtott a szezonban, és mintegy másfél hónapja őrzi hatpontos előnyét a tabella élén.
Bár a „kékeket” az utóbbi időben egy sérülés-hullám bénította meg, eddig sikerült kihúzniuk anélkül, hogy ez a hátrány növekedett volna.
Michael Ballack szerint John Terry, a Chelsea angol válogatott kapitánya hamarosan visszatér, Arjen Robben felépülésével – és kettejük csatlakozásával – pedig a csapat újra visszanyerheti régi erejét, és harcba szállhat a bajnoki címért.
„Hat ponttal vagyunk lemaradva a Manchester United mögött, de ez nem katasztrófa – nyilatkozta a német a Sky Sports Newsnak. – Volt egy kis problémánk a sérülésekkel, de ha ezek a játékosok visszatérnek, ismét erősek leszünk.”
„Úgy érzem, jó esélyünk lesz harmadszor is megnyerni a bajnokságot” – tette hozzá.