Itt van Amerika
M. M.
2022.12.07 18:04 Frissítve: 2022.12.07 18:17

NBA: Shaquille O'Neal a karácsonyfában landolt élő adásban – videó

A TNT NBA-mérkőzéseket elemző műsorában dolgozik Shaquille O'Neal, Charles Barkley és Kenny Smith, korábbi legendás kosárlabdázók. A műsor sokkal inkább szórakoztató elemeiről, semmint szakmaiságáról híres. Ez ismét bizonyosságot nyert, amikor Smith és O'Neal versenyt futottak az óriásképernyőig, ám a verseny hamar véget ért.

Manapság DJ-ként is tevékenykedik O'Neal (Fotó: AFP)

Habár Shaquille O'Neal nem a gyorsaságáról híres, a nála sokkal fürgébb Kenny Smith mégis veszélyeztetve érezte magát a futóversenyben, ezért „kitette az evezőket”, a körülbelül 130 kg-os O'Neal pedig az egyensúlyát elveszítve a karácsonyfában landolt.

2023.01.29 09:13:12

Amerikai sportok nemzetisport.hu

Hiába szerzett 41 pontot a Lakers sztárja, a Boston Celtics hazai pályán legyőzte a kaliforniaiakat.

NBA
2023.01.26 09:06:50

Anthony Edwards elrontotta Brandon Ingram visszatérését – ez történt az NBA ma hajnali 10 meccsén.