WNBA: az Atlanta továbbjutott, a San Antonio reménye még él

2011.09.19. 08:48
Címkék
Az észak-amerikai női kosárlabda-bajnokság (WNBA) rájátszásában a főcsoport elődöntők második mérkőzésen hazai környezetben nyert az Atlanta Dream és a San Antonio Silver Stars is, előbbi azonban ezzel már bejutott a Keleti főcsoport döntőjébe, utóbbi csak 1-1-re alakította az egyik fél második győzelméig tartó párharcot.

Az Atlantában négy játékos dobott 12 pontot, köztük a volt soproni Angel McCoughtry is, ez egyben Renee Montgomery és Kelsey Griffin csapatának a búcsúját is jelentette egyben. A hazánkban szintén közelről megismert légiósok közül utóbbi nem ért el pontot, Montgomery tízig jutott.

Tully Bevilaqua (San Antonio) 14:27 perc alatt nem szerzett pontot, de a győzelem miatt ezt most aligha bánta.

WNBA, RÁJÁTSZÁS
KELETI FŐCSOPORT
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
Atlanta Dream (3.)–Connecticut Sun (2.) 69–64
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–1 az Atlanta javára
NYUGATI FŐCSOPORT
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
San Antonio Silver Stars (4.)–Minnesota Lynx (1.) 84–75
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1–1

 

Legfrissebb hírek

Mindkét kapitány örül, hogy nem 0–0, hanem 3–3 lett az algériai–osztrák csata

Foci vb 2026
8 perce

Vb 2026: Afrika a nagy nyertese, Ázsia a legnagyobb vesztese a 48 csapatos csoportkörnek

Foci vb 2026
13 perce

A Honvéd villogott a hibátlan FTC mellett – vízilabda-idényértékelő

Vízilabda
26 perce

Asztalitenisz: András Csaba bravúros győzelem után főtáblás az amerikai Grand Smash-en

Egyéb egyéni
39 perce

Pongó Máté: Vissza kell hoznunk a szurkolókat az egerszegi csarnokba!

Kosárlabda
1 órája

„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért”

Foci vb 2026
1 órája

Rovnyai János: Életem nagy bulija volt az Eb-döntő!

Birkózás
1 órája

Cselgáncs: hétfőn kezdődik az ifjúsági Eb a Kanári-szigeteken

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik