Találatok a Girona címkére

Találatok száma: 112

La Liga: döntetlennel is megmenekült a Celta, kiesett a Girona

2019-05-18 23:18:12

A spanyol bajnokság utolsó, 38. fordulója előtt a kiesést illetően egyetlen kérdés maradt még nyitva. Melyik lesz a harmadik kieső: a 18. helyen álló, az Alavés otthonában győzelmi kényszerben pályára lépő Girona, vagy a 17. helyen álló Celta, amely a sereghajtó Rayo Vallecano ellen hazai pályán adott esetben veresége esetén is bent maradhatott volna.

La Liga Girona Celta Vigo

La Liga: elúszóban a Getafe-csoda, a Sevilla még nagyot liftezhet

2019-05-13 10:26:26

Valencia vagy Getafe? Esetleg a nevető harmadik Sevilla? A Bajnokok Ligája-indulást érő negyedik helyért még hárman küzdenek Spanyolországban. Az Európa-ligával sem egyszerűbb a helyzet. A Real Sociedad csúnyán megtréfálhatja az Athletic Bilbaót, ha utóbbi nem tud nyerni Sevillában. Ha összejön az idegenbeli siker, az a sevillaiaknak lesz kellemetlen: miközben a BL-ről álmodoznak, a biztos El-főtáblás helyről is lecsúsznának. De még az Espanyol is számolgathat. A La Liga 38. fordulójában a Celta Vigónak is van miért aggódnia, hiába tűnik úgy, hogy a Girona bennmaradással kapcsolatos esélye csak matematikai. Ehhez az Alavésnek is lehet egy-két szava...

Valencia Sevilla Real Sociedad La Liga Girona Getafe

La Liga: BL-selejtezős helyen áll a Getafe

2019-05-05 14:06:23

Hazai pályán 2–0-s győzelmet aratott a Getafe a 21 percet emberhátrányban játszó Girona ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának vasárnapi, első mérkőzésén. A hazaiak ezzel a 4., BL-selejtezőt érő helyen állnak.

spanyol foci La Liga Girona Getafe

La Liga: a Sevilla legyőzésével menekül a Girona

2019-04-28 16:10:07

A spanyol bajnokság 35. fordulójában a Girona Portu második félidőben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a Sevillát, így elmozdult a kiesést jelentő 18. helyről, egyben eldőlt, hogy a Sevilla már biztosan nem lehet bronzérmes.

spanyol foci Sevilla La Liga Girona

La Liga: győzött, és elkerült a kiesőzónából a Celta

2019-04-20 15:02:50

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának szombati első mérkőzésén a Celta Vigo hazai pályán 2–1-re legyőzte a Gironát, amely immár sorozatban ötödik vereségét szenvedte el.

spanyol foci La Liga Girona Celta Vigo

La Liga: fontos győzelmet aratott a Villarreal

2019-04-14 20:22:55

Fontos mérkőzést nyert meg a kiesés elkerüléséért harcoló Villarreal, amely a La Liga 32. fordulójában idegenben 1–0-ra legyőzte a rivális Gironát, így két ponttal elhagyta a veszélyes zónát.

spanyol foci Villarreal Valencia Levante La Liga Girona

La Liga: a hajrában, szerencsés góllal nyert az Espanyol

2019-04-06 14:52:42

Az Espanyol idegenben 2–1-re legyőzte a Gironát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójának nyitó mérkőzésén.

La Liga Girona Espanyol

La Liga: a hajrában döntött az Atlético Madrid

2019-04-02 21:13:00

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30., hétközi fordulójának nyitó mérkőzésén az Atlético Madrid 2–0-ra legyőzte a Gironát.

La Liga Girona Atlético Madrid

La Liga: három fejes gól, az Athletic Bilbao járt jobban

2019-03-29 22:52:18

Az Athletic Bilbao győzelmével kezdődött a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulója, a baszk együttes a három fejes gólt hozó meccsen 2–1-re nyert a Girona vendégeként.

La Liga Girona Athletic Bilbao

La Liga: a Girona elhozta a három pontot Leganésből

2019-03-16 21:18:45

A Girona 2–0-ra legyőzte a Leganést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában.

spanyol foci Leganés La Liga Girona

La Liga: a Sevilla újra megízlelhette a győzelem ízét

2019-03-10 18:13:49

A Valencia 3–2-re legyőzte idegenben a Gironát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában. A Sevilla odahaza 5–2-re megverte a Real Sociedadot, az Enisz Bardival felálló Levante pedig 1–0-ra kikapott a Villarrealtól, amely sikerével elmozdult a kiesőzónából.

spanyol foci Valencia La Liga Girona

Barcelona: egy tizenegyesgóllal a Girona nyerte a Szuperkupát

2019-03-06 21:12:12

Cristhian Stuani tizenegyesből szerzett góljával a Girona labdarúgócsapata 1–0-ra megverte az FC Barcelonát a Katalán Szuperkupáért kiírt mérkőzésen Sabadellben.

felkészülési mérkőzés felkészülés Katalán Szuperkupa Girona Barcelona

La Liga: Luis Suárez üldözője szállította a három pontot

2019-03-01 22:57:41

A Girona Stuani duplájával 2–0-ra legyőzte a Rayo Vallecanót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójának a nyitó mérkőzésén.

Rayo Vallecano La Liga Girona Cristhian Stuani

La Liga: a katalánok négyig jutottak – sárga lapból...

2019-02-25 22:53:07

Nem hozott gólt a Girona Real Sociedad elleni mérkőzése a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában. A mérkőzésen a házigazda játékosai négy sárga lappal vétették észre magukat, a vendégeknél egy figyelmeztetés volt. A kaput eltaláló lövések számánál valamivel kisebb volt a különbség, ott 3–1 volt a hazaiaknak.

Real Sociedad La Liga Girona

Női kosár Ek: hosszabbításban búcsúztatta a Girona a Szekszárdot

2019-02-20 22:20:02

Az Atomerőmű nagy csatában, hosszabbítás után 80–73-as vereséget szenvedett a Girona otthonában a női kosárlabda Európa-kupa negyeddöntőjének visszavágóján, így a spanyol bajnokság listavezetője jutott a legjobb nyolc közé.

női kosár Európa-kupa Girona Atomerőmű KSC Szekszárd

La Liga: a Girona elverte Madridban a Realt!

2019-02-17 13:57:57

A Real Madrid óriási meglepetésre kikapott odahaza a Gironától a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokág (La Liga) 24. fordulójában.

Real Madrid La Liga Girona

Óriási meglepetés, a Real Madrid kikapott odahaza a Gironától!

2019-02-17 09:24:01

onlive! közvetítés Real Madrid Portu La Liga Girona

Király-kupa: Benzema duplázott, a Real gond nélkül továbbment

2019-01-31 23:09:12

A Real Madrid 3–1-re megverte idegenben a Gironát a spanyol labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjének visszavágóján, és kettős győzelemmel, 7–3-as összesítéssel a legjobb négy közé jutott.

Real Madrid Király-kupa Karim Benzema Girona

La Liga: nem gálázott, de azért győzött a Barca

2019-01-27 18:13:01

Az FC Barcelona nem erőltette meg magát túlságosan az immár tíz tétmeccse nyeretlen Girona FC vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 21. fordulójában, de a listavezető így is 2–0-ra győzött. A katalánok első gólját a portugál védő, Nélson Semedo szerezte, akinek ez volt az első gólja tétmeccsen a Barcában.

La Liga Girona Barcelona Nélson Semedo

Spanyol Király-kupa: Ramos vezetésével győzött a Real

2019-01-24 23:40:33

A spanyol labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Real Madrid 4–2-re győzött a Girona ellen hazai pályán. Visszavágó a jövő héten.