Találatok a Girona címkére

Találatok száma: 27

Barcelona: Messi kettőt kérdezett az őt őrző védőtől

2017-09-25 16:35:03

Mint beszámoltunk róla, az FC Barcelona szombaton 3–0-ra győzött a Girona otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában. Az ötszörös aranylabdás argentin sztárra egész mérkőzésen Pablo Maffeo vigyázott, aki jól végezte a dolgát.

spanyol foci  Pablo Maffeo  Lionel Messi  La Liga  Girona  Barcelona

La Liga: bohózatba illő gólok a Barcelona meccsén

2017-09-23 22:40:33

Az FC Barcelona az újonc Girona otthonában 3–0-s győzelemmel őrizte meg hibátlan mérlegét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban – de nem egészen olyan gólokkal, amilyenekre a Barca-drukkerek előzetesen esetleg számítottak volna...

La Liga  Girona  Barcelona

Videó: borzasztó furcsa öngólt szerzett a kapus a Barca ellen

2017-09-23 22:13:56

Ilyen is ritkán van: az FC Barcelona labdarúgócsapata egymás után két öngólnak örülhetett a Girona elleni spanyol bajnokin. Az első teljesen egyértelmű volt, a második azonban nagyon furcsára sikeredett. Aleix Vidal sarkazását követően ugyanis úgy tűnt, senki sem ért a labdába, ám hivatalosan mégis Gorka Iraizoz kapus öngóljának adták a találatot. És minél többször nézzük meg a visszajátszást, annál furcsábbnak tűnik a gól...

öngól  spanyol foci  spanyol bajnokság  La Liga  Gorka Iraizoz  Girona

Videó: hihetetlen öngólt rúgott, pont a Barcelona ellen

2017-09-23 22:00:40

Egy Girona-szintű együttesnek nagyon nehéz dolga van a Barcelona ellen, sokszor hosszú percekig csak a védekezésre tud koncentrálni. A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójában azonban a szerencse sem volt a hazaiakkal, Aday ugyanis a 17. percben egy elképesztően szerencsétlen öngóllal juttatta előnyhöz a gránátvörös-kékeket.

öngól  videó  spanyol foci  spanyol bajnokság  La Liga  Girona

La Liga: kimaradt a 11-es a 90. percben, még veretlen a Sevilla

2017-09-17 18:07:01

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) negyedik fordulójában a Sevilla a nyáron igazolt Luis Muriel találatával 1–0-ra győzött az újonc Girona vendégeként. A hazaiak a 90. percben tizenegyest hibáztak.

Sevilla  La Liga  Girona

La Liga: elszenvedte első vereségét az élvonal újonca

2017-09-10 18:07:55

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) harmadik fordulójában az Athletic Bilbao hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Gironát.

La Liga  Girona  Athletic Bilbao

La Liga: Guardiola klubja részesedett Guardiola klubjából

2017-08-23 20:11:11

A Manchester City labdarúgóklub tulajdonosi csoportja részesedést vásárolt a spanyol élvonalban története során először szereplő Gironában.

Pep Guardiola  Manchester City  Girona

La Liga: a Girona meglepte az Atlético Madridot

2017-08-19 22:06:26

A Girona a 62. klub, amely elindult a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A katalán kiscsapat rögtön az első fordulóban meglehetősen nehéz feladatot kapott, hiszen az Atlético Madridot fogadta, és majdnem sikerült győzelemmel debütálnia.

La Liga  Girona  Cristhian Stuani  Atlético Madrid

Man. City: vereség Spanyolországban, de visszatért egy ász

2017-08-15 21:38:58

A Manchester City 1–0-s vereséget szenvedett a hétvégi spanyol élvonalbeli rajtra készülő Gironától. Pep Guardiola csapata számára azonban jó hír, hogy decemberben elszenvedett térdszalagszakadása óta először pályára lépett Ilkay Gündogan.

Manchester City  Ilkay Gündogan  Girona  Benjamin Mendy

La Liga: az újoncot is felvásárolja a Man. Cityt birtokló válallat

2017-06-28 19:31:52

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba (La Liga) frissen feljutó Girona többségi tulajdonát hamarosan felvásárolja a Manchester Cityt birtokló City Football Group – az újonc ezzel jelentős anyagi tőkével kezdheti az első osztálybeli szereplést.

spanyol labdarúgás  Manchester City  La Liga  Girona  City Football Group

La Liga: végy egy jó kapust – az újonc megtette

2017-06-15 09:59:18

A spanyol élvonalba története során először feljutó Girona szerződtette Gorka Iraizozt, az Athletic Bilbaót tíz éven át erősítő kapust.

spanyol átigazolás  nemzetközi átigazolás  La Liga  Gorka Iraizoz  Girona  Athletic Bilbao

Az évezred első lúzerével jutott történelmi magasságba a Girona

2017-06-09 13:11:25

Története során először jutott fel a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalába a Girona, amely a Levante mögött a második helyen végzett a Segunda Divisiónban. Egy olyan csapatról beszélünk, amelynek elnöke az évezred első igazi lúzereként vált ismertté, és ahol nem zárható ki, hogy egyszer még Pep Guardiola lesz az edző.

spanyol foci  Primera División  Pep Guardiola  La Liga  Girona

La Liga: újabb katalán csapat az élvonalban, 86 év után feljutottak

2017-06-05 01:43:31

A Girona hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a Zaragozával a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság utolsó előtti, 41. fordulójában, ezzel biztossá tette második helyét, egyben feljutását. A katalán csapat a következő idényben 86 éves története során először szerepelhet az első osztályban.

spanyol foci  spanyol bajnokság  Spanyolország  Segunda División  La Liga  Girona

Spanyolország: az Osasuna két év után visszajutott az élvonalba

2016-06-18 21:07:59

Az Alavés és a Leganés után az Osasuna jutott fel harmadikként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba, miután a másodosztály rájátszásának döntőjében másodszor is legyőzte a Gironát.

spanyol foci  spanyol bajnokság  Segunda División  Osasuna  La Liga  Girona

Spanyolország: a 117. percben döntött, fináléban a Girona

2016-06-12 21:49:48

A Girona jutott másodikként a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság rájátszásának döntőjébe, az idegenbeli 2–1-es vereség után ugyanis otthon hosszabbítás után 3–1-re legyőzte a Córdobát.

Osasuna  La Liga  Girona  Córdoba

La Liga: feljutottak a madridiak, abszolút újonc az élvonalban

2016-06-04 23:43:56

Lejátszották a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 42., utolsó fordulójának mérkőzéseit. A bajnok Deportivo Alavés mellett a második helyen végző CD Leganés jutott fel az élvonalba.

spanyol foci  Spanyolország  Osasuna  Leganés  La Liga  Girona

La Liga: a sírból hozta vissza a feljutás esélyét a Zaragoza

2015-06-14 19:14:08

Szemernyi esélyt sem adtak a Zaragozának a Girona elleni visszavágón a spanyol másodosztályból való feljutásért folyó rájátszás elődöntőjében, mégis megtörtént a csoda. A hazai 0–3 után idegenben 4–1-re diadalmaskodott, ezzel kiharcolta az esélyt arra, hogy feljusson a La Ligába – ehhez a Las Palmas elleni párharcot kell megnyernie.

Zaragoza  Segunda División  Girona

La Liga: a katalán csapat először juthat fel az élvonalba

2015-06-12 08:41:13

A spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban a feljutásért folyó osztályozó elődöntőjének első mérkőzésén a Girona idegenben 3–0-ra megverte a Zaragozát, ezzel óriási lépést tett a playoffdöntő felé.

spanyol foci  Zaragoza  La Liga  Girona

Spanyolország: feljutott a Gijón, megmenekült az Osasuna

2015-06-07 20:31:32

Drámai mérkőzéseket hozott a spanyol labdarúgó-bajnokság másodosztályának utolsó fordulója. A Betis mellett a Sporting Gijón jutott fel másodikként egyenes ágon az élvonalba, az Osasuna bent maradt, a Racing Santander kiesett.

Sporting Gijón  Segunda División  Racing Santander  Osasuna  Girona  spanyol foci

Király-kupa: Marica gólt ollózott, de a Getafe csak ikszelt - videó

2013-12-07 19:43:42

A Getafe 1–1-es döntetlent játszott a másodosztályú Gironával idegenben a spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A hazaiak szereztek vezetést a 15. percben, de a román válogatott Ciprian Marica ollózó mozdulattal egyenlített.