D. Á. 2019.12.07 23:27 Frissítve: 2019.12.08 23:34

Vasárnapi sportműsor: FTC–Puskás Akadémia; magyar–argentin a női kézi-vb-n

Egy mérkőzés maradt a labdarúgó NB I 15. fordulójából, ráadásul nem is akármilyen: 15.45-től Ferencváros–Puskás Akadémia! NB II-es és topligás találkozókat is rendeznek a délután és az este folyamán. Elérkeztünk a női kézilabda-világbajnokság középdöntőjéhez! Férfi és női kosárlabda NB I-es meccseket is láthatunk, de lesz még jégkorong Erste Liga-, EBEL- és Tipsport Liga-összecsapás is. Este 19 órától egészen reggel 6-ig ismét NFL-alapszakasz a televíziók képernyőjén!

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
15.45:
Ferencváros–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
20. FORDULÓ
13.00:
WKW ETO FC Győr–FC Ajka
13.00: Duna Aszfalt TLC–Békéscsaba 1912 Előre
13.00: Kazincbarcika–Soroksár SC
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Budaörs
13.00: Vác FC–Szolnoki MÁV FC
13.00:
Budafoki MTE–Szeged-Csanád GA
17.00: Vasas FC–Dorogi FC
17.00: Szombathelyi Haladás–Gyirmót FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
15.00:
Aston Villa–Leicester (Tv: Digi Sport1)
15.00: Newcastle–Southampton
15.00: Norwich–Sheffield United
17.30: Brighton–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
15.00:
Reims–St.-Étienne (Tv: Digi Sport3)
17.00: Nantes–Dijon (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Union Berlin–Köln (Tv: Sport1)
18.00: Werder Bremen–Paderborn (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
12.30:
Lecce–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sassuolo–Cagliari
15.00: SPAL–Brescia
15.00:
Torino–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sampdoria–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Bologna–AC Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
12.00:
Eibar–Getafe (Tv: Spíler2)
14.00: Betis–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Valladolid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Leganés–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Osasuna–Sevilla (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
14. FORDULÓ
14.30:
Antalyaspor–Trabzonspor (Tv: Sport2)
17.00: Kasimpasa–Besiktas (Tv: Sport2)

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
ELNÖK-KUPA
21–24. HELYÉRT

  2.00: Kuba–Ausztrália
  4.30: Kazahsztán–Kína
17–20. HELYÉRT
  7.00:
Szlovénia–Brazília
10.00: Szenegál–Kongói DK
13–16. HELYÉRT
  4.30: MAGYARORSZÁG–
Argentína (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
  4.30: Angola–Franciaország
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
1. CSOPORT

  7.00: Szerbia–Dél-Korea
10.00: Hollandia–Németország
12.30: Norvégia–Dánia
2. CSOPORT
  7.00: Románia–Oroszország (Tv: M4 Sport)
10.00: Montenegró–Japán
12.30: Spanyolország–Svédország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ

19.00: Atlanta Falcons–Carolina Panthers
19.00: Buffalo Bills–Baltimore Ravens
19.00: Cleveland Browns–Cincinnati Bengals
19.00: Green Bay Packers–Washington Redskins
19.00: Houston Texans–Denver Broncos
19.00: Minnesota Vikings–Detroit Lions
19.00: New Orleans Saints–San Francisco 49ers (Tv: Sport2)
19.00: New York Jets–Miami Dolphins
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Indianapolis Colts
22.05: Jacksonville Jaguars–Los Angeles Chargers
22.25: Arizona Cardinals–Pittsburgh Steelers
22.25: New England Patriots–Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)
22.25: Oakland Raiders–Tennessee Titans
Hétfő, 2.20: Los Angeles Rams–Seattle Seahawks (Tv: Sport2)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
17.45 és 20.45:
férfi óriás-műlesiklás, Beaver Creek (Tv: Eurosport1)
19.00: női szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
UTE–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.30: DEAC–FTC-Telekom
EBEL
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Moser Medical Graz99ers (osztrák)
TIPSPORT LIGA
17.00:
MHK 32 Liptovsky Mikulás (szlovák)–MAC Újbuda
17.30: DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky (szlovák)

KÉZILABDA
BUNDESLIGA
13.30:
Hannover-Burgdorf–Füsche Berlin (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kaposvári KK–Jászberényi KSE
NŐI NB I
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd
18.00: Sopron Basket–Aluinvent DVTK

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
16.30:
Sümegi RE–PTE-PEAC
18.00: Vidux-Szegedi RSE–Kecskeméti RC
18.30: MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika, Tungsram-csarnok 
B-CSOPORT
16.00:
MÁV Előre-BERICAP–Dunaferr SE
16.30: Szolnoki RK–Fino Kaposvár

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Sanghaj

SÍUGRÁS
15.30: világkupa, Nyizsnyij Tagil

SZNÚKER
14.00:
Brit bajnokság, döntő, York (Tv: Eurosport2)
19.45: Brit bajnokság, döntő, York (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, KOMJÁDI BÉLA USZODA 
16.00:
döntő, FTC-Telekom Waterpolo–A-Híd OSC-Újbuda

 

2020.01.20 11:36:41

Minden más foci SOMOGYI ZSOLT (Belek)

„Kassai Viktor az egyik legjobb játékvezető, a pályán és azon kívül is tisztelet övezi.”