D. Á. 2019.11.08 23:18 Frissítve: 2019.11.10 00:01

Szombati sportműsor: topligák, NB I, férfi és női kézi BL

Szombaton ezúttal is élőben követhetik az összes NB I-es bajnokit az NSO-n! A televízió képernyőin a Paks–Kisvárda és a Budapest Honvéd–Diósgyőr meccset nézhetik végig. A topligákban nem akármilyen rangadók várnak ránk: a Premier League-ben Leicester–Arsenal, a Bundesligában Bayern München–Dortmund. Spanyolországban pályán a Barcelona és a Real Madrid is. Magyar kézilabdacsapatok a Bajnokok Ligájában: a férfi BL-ben Meskov Breszt–Telekom Veszprém, a női BL-ben FTC–Vipers és Sävehof–Győri Audi ETO mérkőzés a programban.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
17.00:
ZTE FC–Mezőkövesd Zsóry FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Mol Fehérvár FC – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Újpest FC – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
13.30:
Chelsea–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1)
16.00: Burnley–West Ham
16.00: Newcastle–Bournemouth
16.00: Southampton–Everton
16.00: Tottenham–Sheffield United (Tv: Spíler1)
18.30: Leicester–Arsenal (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.30:
Brest–PSG (Tv: Digi Sport2)
20.00: Lille–Metz (Tv: Digi Sport3)
20.00: Monaco–Dijon
20.00: Reims–Angers
20.00: Strasbourg–Nimes

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
Hertha–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15.30: Mainz–Union Berlin
15.30: Paderborn–Augsburg
15.30: Schalke–Düsseldorf
18.30: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
15.00:
Brescia–Torino (Tv: Digi Sport2)
18.00: Inter–Verona (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Genoa (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
13.00:
Alavés–Valladolid (Tv: Spíler2)
16.00: Valencia–Granada (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Barcelona–Celta Vigo (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

COPA SUDAMERICANA
DÖNTŐ, ASUNCIÓN (PARAGUAY)
22.30:
Colón (argentin)–Independiente del Valle (ecuadori) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓVERSENY
Vasárnap, 4.55:
World Endurance, Sanghaj (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
10.00:
Szambó-világbajnokság, 2. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNÁJA, GDANSK 
18.00:
Magyarország–Japán
NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI TORNA, NAGYMIHÁLY
Döntő
19.00:
Magyarország–Franciaország

KERÉKPÁR
PÁLYAVILÁGKUPA
19.25:
Glasgow, 2. nap (Tv: Eurosport1) 

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Meskov Breszt (fehérorosz)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.30:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
13.30: IK Sävehof (svéd)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉSEK
13.00:
Kastamonu Belediyesi GSK (török)–Váci NKSE (Tv: Sport2)
15.30: DVSC Schaeffler–ZORK Jagodina (szerb) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Sport36-Komló–Budakalász
18.00: Csurgói KK–Mezőkövesdi KC
NŐI NB I
18.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Szent István SE
18.00: MTK Budapest–Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Alba Fehérvár–Jászberényi KSE
19.00: Zalakerámia ZTE KK–PVSK-Veolia     

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1131 (Tv: Sport2)

MŰÚSZÁS
9.00:
Magyar Kupa, Kaposvár

RALI
7.00: Rallye Hungary, az Európa-bajnokság és az országos bajnokság idei utolsó futama, Nyíregyháza és környéke

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
B-CSOPORT
16.00:
DEAC–Dunaferr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
MTK Budapest–Hungast Haladás
NŐI NB I
15.00:
DSZC-Eötvös–Penta-Gödöllői RC
17.00: Palota RSC–Budaörsi DSE
18.00: TFSE–MÁV Előre SC

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
22.30: Világkupa, Montreal (Tv: M4 Sport)

TENISZ
FED-KUPA-DÖNTŐ, PERTH
4.00: Ausztrália–Franciaország

UFC
FIGHT NIGHT, MOSZKVA
20.45:
Junior dos Santos–Alekszandr Volkov (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.30:
Dinamo Tbiliszi (grúz)–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: Hannover (német)–Pro Recco (olasz)
19.00: Terrassa (spanyol)–Mladost Zagreb (horvát)
20.30: A-Híd OSC-Újbuda–CN Marseille (francia) (Tv: Digi Sport2)
FÉRFI EUROKUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
20.30:
Strasbourg (francia)–ZF-Eger
19.00:
PannErgy-Miskolci VLC–Brescia (olasz)
NŐI OB I
6. FORDULÓ
15.30:
UVSE Margitsziget–BVSC-Zugló 
16.00:
Szentes–Szeged
16.00: Tatabánya–Dunaújváros
17.30: Bp. Honvéd–III. Kerületi TVE
18.00: Eger–Ferencváros