D. Á. 2019.10.25 23:30 Frissítve: 2019.10.26 23:17

Szombati sportműsor: topligák, NB I, a mieink az U17-es vb-n

Ha szombat, akkor NB I – Mezőkövesd–Debrecen és Újpest–ZTE a televízió képernyőjén. Az angol Premier League-ben délután a Manchester Cityt, este pedig a Chelsea-t láthatjuk élőben. Németországban két ősi rivális, a Schalke és a Dortmund feszül egymásnak a Veltins-Arenában. A kosárlabda kedvelői kellően ki lesznek szolgálva: férfi és női NB I-es meccseket rendeznek, 23 órakor pedig Milwaukee–Miami Heat NBA-s alapszakasz-mérkőzés élőben. A Formula–1 időmérője 20 órakor kezdődik Mexikóvárosban.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ

14.30: Mezőkövesd Zsóry FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Újpest FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Puskás Akadémia FC – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!

NB II
14. FORDULÓ
17.00:
Szolnok–Ajka

NŐI NB I
8. FORDULÓ
12.00:
Kelen SC–Haladás
14.30: Szeged–ETO FC Győr

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
B-CSOPORT
1. FORDULÓ
22.00:
Nigéria–Magyarország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–Aston Villa (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
16.00: Brighton–Everton
16.00: Watford–Bournemouth
16.00: West Ham–Sheffield United
18.30: Burnley–Chelsea (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
17.30:
Lille–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
20.00: Brest–Dijon
20.00: Lyon–Metz (Tv: Digi Sport3)
20.00: Montpellier–Angers
20.00: Reims–Nimes
20.00: Strasbourg–Nice

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Union Berlin
15.30: Freiburg–RB Leipzig
15.30: Hertha BSC–Hoffenheim
15.30: Paderborn–Düsseldorf
15.30: Schalke–Borussia Dortmund (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.30: Leverkusen–Werder Bremen (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
13.00:
Hamburg–Stuttgart (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
15.00:
Lecce–Juventus (Tv: Digi Sport1)
18.00: Inter–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Genoa–Brescia (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
16.00:
Leganés–Mallorca (Tv: Spíler2)
18.30: Valladolid–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
B-CSOPORTOS EURÓPA-BAJNOKSÁG

18.00: Belgium–MAGYARORSZÁG

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
női óriás-műlesiklás, Sölden (Tv: Eurosport1)

AUTÓVERSENY
WTCR, SZUZUKA
7.50:
1. futam (Tv: Eurosport1)
PORSCHE-SZUPERKUPA, MEXIKÓ
21.15:
1. futam (Tv: Eurosport1)

DARTS
BDO WORLD MASTERS
23.00:
2. nap, Purfleet (Tv: Sport2)

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ, MEXIKÓVÁROS
17.00:
3. szabadedzés – élőben az NSO-n!
20.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Hokiklub Budapest

KERÉKPÁR
21.00:
hatnapos verseny, London, 5. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Érd HC–Szombathelyi KKA
18.00: Váci NKSE–Siófok KC
18.00: MTK Budapest–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Jászberényi KSE
18.00: PVSK-VEOLIA–Egis Körmend
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–OSE Lions
NŐI NB I
18.00:
TFSE-MTK–NKE-FCSM Csata
18.00: Vasas Akadémia–Aluinvent DVTK
18.00: PINKK-Pécsi 424–Uni Győr MÉLY-ÚT
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
Milwaukee Bucks–Miami Heat (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, AUSZTRÁL NAGYDÍJ
3.30:
Moto3, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
3.55: Moto3, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
4.25: Moto2, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
4.50: Moto 2, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
5.20: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
6.00: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
6.25: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
SUPERBIKE
VILÁGBAJNOKI SOROZAT
17.05:
Katar, 1. futam (Tv: Eurosport1)
18.20: Katar, 2. futam (Tv: Eurosport1)

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
ELŐDÖNTŐ
10.00:
Anglia–Új-Zéland

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
MTK Budapest–Vasas Óbuda

SAKK
CSAPAT EURÓPA-BAJNOKSÁG, BATUMI
13.00:
3. forduló

TENISZ
ATP-TORNA
14.30:
Bázel, 6. nap, elődöntők (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
Bajnokok Tornája (Csuhaj)

TORNA
MESTERFOKÚ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
11.00:
szerenkénti döntők, Győr

TRIATLON
Világkupa, Mijazaki

ÚSZÁS
Nemzetközi úszóliga (ISL), 4. állomás, Duna Aréna (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓK
16.00:
ZF-Eger–Szolnoki Dózsa
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–PVSK-Mecsek Füszért
19.00: UVSE–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: A-Híd-OSC-Újbuda–Budapesti Honvéd SE

2019.11.12 20:16:25

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Azonosulás a régi nagyokkal, nyomaik felkutatása lehet az első olyan gesztus, amely révén újra igazi nagyváradi identitással felvértezett futballcsapata lehet a városnak.

2019.11.12 12:10:57

Minden más foci nemzetisport.hu

Sokan máris úgy gondolják, a spanyol hölgy a PSG-sztár új kedvese.