nemzetisport.hu 2017.10.20 23:11 Frissítve: 2017.10.21 23:25

Szombati sportműsor: FTC–Újpest és Szeged–Veszprém rangadó

Folytatódnak a labdarúgó NB I és a topligák küzdelmei: idehaza Ferencváros–Újpest, Olaszországban pedig Napoli–Inter rangadót rendeznek. A férfi kézilabda-élvonalban Szeged–Veszprém csatára, a kosárlabda NB I-ben Körmend–Falco derbire kerül sor. A Győr női kézilabdacsapata az orosz Rosztov-Donhoz látogat a Bajnokok Ligájában. Magyar idő szerint késő este indul a Formula–1 Amerikai Nagydíjának időmérője, vasárnap hajnalban pedig a MotoGP-futamok. A műsorban szerepel még többek között jégkorong, rögbi, röplabda és vízilabda is.

 


FUTBALLPROGRAM 

NB I
13. FORDULÓ

15.30: Paksi FC–Mezőkövesd
15.30: Ferencváros–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
15.30: Videoton FC–Puskás Akadémia FC (Budapest, MTK-stadion)
15.30: Vasas FC–Balmazújváros
15.30: Debreceni VSC–Haladás
18.00: Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)

NB II
14. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda–Dorog

NB III
11. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
Cigánd–Gyöngyös
14.30: Tiszaújváros–Tiszafüred
14.30: Balassagyarmat–Salgótarján
14.30: Monor–Tállya
14.30: Nyírbátor–Debreceni EAC
14.30: Putnok–ESMTK
14.30: Füzesgyarmat–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
14.30:
FC Dabas–Dunaújváros
14.30: Mórahalom–Makó
14.30: Vecsési FC–Iváncsa
14.30: PMFC–Szentlőrinc
14.30: SZEOL–Rákosmente
NYUGATI CSOPORT
14.30:
Andráshida–Pénzügyőr
14.30: Csepel–Ajka
14.30: Csorna–Érd
14.30: Veszprém–Pápai FC
17.00: Kaposvár–III. ker. TVE

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
13.30:
Chelsea–Watford (Tv: Spíler Tv)
16.00: Huddersfield Town–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
16.00: Manchester City–Burnley
16.00: Newcastle United–Crystal Palace
16.00: Stoke City–AFC Bournemouth
16.00: Swansea City–Leicester City
18.30: Southampton–West Bromwich Albion (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
17.00:
Monaco–Caen (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Bordeaux
20.00: Angers–Toulouse
20.00: Metz–Dijon
20.00: Nantes–Guingamp (Tv: Digi Sport3)
20.00: Rennes–Lille

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
RB Leipzig–Stuttgart
15.30: Borussia Mönchengladbach–Bayer Leverkusen
15.30: Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
15.30: Augsburg–Hannover
18.30: Hamburg–Bayern München (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
18.00:
Sampdoria–Crotone (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
13.00:
Levante–Getafe
16.15: Real Betis–Deportivo Alavés
18.30: Valencia–Sevilla (Tv: Sport2)
20.45: Barcelona–Málaga (Tv: Sport1)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
NEGYEDDÖNTŐ
13.30:
Mali–Ghána
16.30: Egyesült Államok–Anglia

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
20.00:
Amerikai Nagydíj, Austin, 3. szabadedzés
23.00: Amerikai Nagydíj, Austin, időmérő (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa
2. kör
C-csoport, 2. forduló
14.30:
DVTK Jegesmedvék–Crvena zvezda (szerb)
18.30: Corona Brasov (romániai)–Txuri Urdin San Sebastián (spanyol)
NHL
vasárnap, 1.05:
Tampa Bay Lightning–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
10.45: Crossliget kerékpáros cyclocrossviadal, Városliget, első rajt
14.00: Crossliget kerékpáros cyclocrossviadal, Városliget, férfi elitverseny
20.30:
Pályakerékpáros Európa-bajnokság, Berlin (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
Női Bajnokok Ligája
3. forduló
B-csoport
16.00:
Rosztov-Don (orosz)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
Női EHF-kupa
2. selejtezőkör, visszavágó
18.00:
Vác–Buxtehuder SV (német) (Tv: Sport1)
Férfi NB I
13.30:
Mol-Pick Szeged–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
18.00: Balatonfüredi KSE–Váci KSE
18.00: Sport36-Komló–Eger SBS Eszterházy
18.00: Dabas KC–Csurgói KK
18.00: CYEB Budakalász–Orosházi FKSE-Linamar

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: MAFC–DEAC
18.00: Pécsi VSK-VEOLIA–Alba Fehérvár
18.00: Szolnoki Olaj KK–Atomerőmű SE
Női NB I
18.00:
Vasas Akadémia–MTK Budapest
20.00: PINKK-Pécsi 424–Aluinvent DVTK Miskolc

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
   5.30:
MotoGP, Ausztrál Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
   6.05: MotoGP, Ausztrál Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
   6.30: MotoGP, Ausztrál Nagydíj, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
   7.00: Moto2, Ausztrál Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
10.30: Superbike-vb, Jerez, 1. superpole (Tv: Eurosport1, Spíler Tv)
10.50: Superbike-vb, Jerez, 2. superpole (Tv: Spíler Tv)
11.30: Supersport300, Jerez, 1. superpole (Tv: Spíler Tv)
11.50: Supersport300, Jerez, 2. superpole (Tv: Spíler Tv)
13.00: Superbike-vb, Jerez, 1. futam (Tv: Eurosport1)
vasárnap, 3.45: Moto3, Ausztrál Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 5.00: Moto2, Ausztrál Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 6.30: MotoGP, Ausztrál Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)

MŰKORCSOLYA
18.15:
Grand Prix, Oroszország, női kűr (Tv: Eurosport1)

RÖGBI
11.45:
MAGYARORSZÁG–Lettország (Tv: Digi Sport1)

RÖPLABDA
Bajnokok Ligája
20.30:
Imoco Volley Conegliano (olasz)–Linamar-Békéscsabai RSE (Tv: Digi Sport2)
Férfi NB I
15.00:
PTE-PEAC–Sümegi RE
Női NB I
17.00:
Budaörsi DSE–Haladás Szombathely
17.00: Fatum-Nyíregyháza–Vasas Óbuda
18.00: Penta Gödöllői RC–UTE

SZNÚKER
14.00 és 20.15:
English Open, Barnsley, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Moszkva, döntő (Tv: Digi Sport2)
14.00: ATP-torna, Antwerpen, 1. elődöntő (Tv: Sport2)
14.30:
ATP-torna, Moszkva (Tv: Digi Sport2)
15.00:
WTA-torna, Luxembourg, döntő (Tv: Digi Sport1)
16.00: ATP-torna, Antwerpen, 2. elődöntő (Tv: Sport2)
16.30:
ATP-torna, Moszkva (Tv: Digi Sport3)

TORNA
Akrobatikus torna Európa-bajnokság, Rzeszów

UFC
21.00: Fight Night, Gdansk (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
4. forduló
A-csoport
16.00:
Kaposvári VK–Szolnoki Dózsa-Közgép
19.30: Debreceni VSE–FTC-PQS Waterpolo
18.00: AVUS Szombathely–VasasPlaket
20.00: UVSE–MKB-Euroleasing-BVSC
B-csoport
16.00:
EBP Tatabánya–PannErgy-Miskolci VC
18.00: Metalcom-Szentes–ContiTech Szeged-Diapolo
19.00: Racionet Honvéd–ZF-Eger
19.00: PVSK Mecsek-Füszért–A-Híd OSC-Újbuda

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.01.15 14:26:02

Minden más foci nemzetisport.hu

Monaco–Nice • A Leicester City megismételt mérkőzésre kényszerül az FA-kupában.

2018.01.15 14:25:03

Minden más foci nemzetisport.hu

A magyar válogatott Csehország ellen zárja a férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörét.

2018.01.15 14:23:40

Minden más foci nemzetisport.hu

Középdöntős szakaszával folytatódik a férfi kézilabda Európa-bajnokság.

2018.01.15 14:22:51

Minden más foci nemzetisport.hu

Dárdai Pál Herthája a Borussia Dortmundot látja vendégül.

2018.01.15 14:22:05

Minden más foci nemzetisport.hu

Folytatódnak a labdarúgó topligák küzdelmei; Gulácsi Péterék a Freiburggal játszanak.