nemzetisport.hu 2018.03.30 22:57 Frissítve: 2018.04.01 02:15

Szombati sportműsor: topligák, Újpest–FTC, kézi BL és MK

Folytatódnak a labdarúgó NB I és a topligák küzdelmei: itthon Újpest–Ferencváros derbit, a nemzetközi bajnokságokban Bayern München–Borussia Dortmund és Juventus–Milan rangadót rendeznek, a francia Ligakupa döntőjében a Paris Saint-Germain és a Monaco csap össze egymással. A női kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében a Győr az FTC-vel küzd meg, a Veszprém az életben maradásért játszik a Bajnokok Ligájában. Bajnokot avathatnak a jégkorong Erste Ligában, míg vízilabdában az FTC-nek az Eurokupa döntőjében, BL-résztvevő csapatainknak a csoportkörben szurkolhatunk. Íme, a szombati sportműsor!

FUTBALLPROGRAM

NB I
24. FORDULÓ
17.00: 
Mezőkövesd–Paksi FC
17.00: 
Puskás Akadémia FC–Videoton FC
17.00: 
Balmazújváros–Vasas FC
17.00: 
Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd
17.00: Újpest FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
19.30: 
Haladás–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

NB III
21. FORDULÓ

KELETI CSOPORT

16.00:
Füzesgyarmat–Gyöngyösi AK
16.00:
Tiszafüredi VSE–ESMTK
16.00:
Balassagyarmati VSE–Tállya
16.00:
Cigánd SE–Jászberényi FC
16.00:
Nyírbátori FC–Monor
16.00:
Tiszaújváros–DVTK II
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Dunaújváros–Tiszakécske
16.00:
Makó FC–Kozármisleny FC
16.00:
Mórahalom VSE–Iváncsa
16.00:
Pécsi MFC–Rákosmente
NYUGATI CSOPORT
16.00:
Veszprém–Pénzügyőr SE
16.00:
Csepel FC–Érdi VSE
16.00:
Andráshida–Pápai Perutz FC
16.00:
THSE-Szabadkikötő–Csornai SE
16.00: FC Ajka–Gyirmót FC Győr II

NŐI NB I
Rájátszás, 1. forduló
Felsőház

12.00: MTK–DVTK
Alsóház
13.00: Haladás Viktória–Astra HFC

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
13.30:
Crystal Palace–Liverpool (Tv: Spíler Tv)
16.00: West Ham United–Southampton
16.00: Brighton & Hove Albion–Leicester City
16.00: Manchester United–Swansea City (Tv: Spíler Tv)
16.00: Newcastle United–Huddersfield Town
16.00: Watford–AFC Bournemouth
16.00: West Bromwich Albion–Burnley
18.30: Everton–Manchester City (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
17.00:
Dijon–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30:
Hoffenheim–1. FC Köln
15.30: Schalke 04–Freiburg (Tv: Eurosport2)
15.30: Bayer Leverkusen–Augsburg
15.30: Hannover 96–RB Leipzig
15.30: VfB Stuttgart–Hamburger SV
18.30: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
20.30: Hertha BSC–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Benevento (Tv: Digi Sport2)
15.00: Fiorentina–Crotone (Tv: Digi Sport3)
15.00: Internazionale–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
15.00: Genoa–SPAL
15.00: Cagliari–Torino
15.00: Atalanta–Udinese
18.00: Sassuolo–Napoli (Tv: Digi Sport1)
18.00: Chievo–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
13.00:
Girona–Levante (Tv: Sport1)
16.15: Athletic Bilbao–Celta Vigo (Tv: Sport2)
18.30: Las Palmas–Real Madrid (Tv: Sport2)
20.45: Sevilla–FC Barcelona (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGAKUPA
DÖNTŐ
21.00:
Paris Saint-Germain–Monaco (Tv: Digi Sport3)

MLS
vasárnap, 0.00:
Chicago Fire–Portland Timbers (Tv: Eurosport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
Férfi világbajnokság, Las Vegas
22.30:
Oroszország–Kanada (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
14.00:
Grand Prix, Tbiliszi, 2. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
Döntő 5. mérkőzés
19.00:
MAC Budapest–DVTK Jegesmedvék
NHL
22.05:
Vancouver Canucks–Columbus Blue Jackets (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.05: Calgary Flames–Edmonton Oilers (Tv: Spíler Tv)

K–1
vasárnap, 3.00:
Glory-sorozat, Los Angeles (Tv: Digi Sport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
A negyeddöntőbe jutásért, visszavágó
17.30:
Telekom Veszprém–Skjern HB (dán) (Tv: Sport1)
Női Magyar Kupa
Négyes döntő, Papp László Budapest Sportaréna
E
lődöntő
13.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO (Tv: M4 Sport)
15.15:
Siófok KC–Érd HC (Tv: M4 Sport)
Női NB I
17.00:
Alba Fehérvár KC–DVSC-TVP
Férfi EHF-kupa
15.00:
Bjerringbro-Silkeborg (dán)–Magdeburg (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Női NB I
18.00:
Aluinvent DVTK Miskolc–BEAC Újbuda
18.00:
CMB Cargo Uni Győr–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00:
PEAC-Pécs–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00:
Vasas Akadémia–Sopron Basket
18.00:
VBW CEKK Cegléd–MTK Budapest

ÖKÖLVÍVÁS
22.00:
Anthony Joshua–Joseph Parker (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, vegyes váltó, Los Angeles

SÚLYEMELÉS
12.00:
 Európa-bajnokság, Bukarest, nők 75 kg, Szuromi Bianka (Tv: Eurosport1)
15.00: Európa-bajnokság, Bukarest, nők 90 kg, Bazsó Bianka (Tv: Eurosport1)
18.00: Európa-bajnokság, Bukarest, férfiak 94 kg (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.00:
WTA-torna, Miami, döntő (Tv: Digi Sport2)
20.30: WTA-torna, Miami, döntő (Tv: Digi Sport3)

ÚSZÁS
Országos bajnokság, Debrecen
  9.30:
előfutamok
18.00: döntők

VÍZILABDA
Férfi Eurokupa
Döntő, első mérkőzés
20.30:
FTC-PQS Waterpolo–Banco BPM SM Busto (olasz) (Tv: Digi Sport2)
Bajnokok Ligája
Csoportkör, 11. forduló
A-csoport
20.30:
Brescia (olasz)–A-Híd OSC-Újbuda
B-csoport
20.30: Pro Recco (olasz)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport2)
E.ON férfi ob I
Középszakasz
Alsóház
16.00:
EBP Tatabánya–Kaposvári VK

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.04.20 11:34:36

Minden más foci ILYÉS SZABOLCS (Zaragoza, összefoglaló), KÁNTOR BARNABÁS (tudósítás)

A portugálok az első félidőben eldöntötték a mérkőzést, a második játékrészben meglett a szépítés.

2018.04.19 08:44:32

Minden más foci BORBOLA BENCE

„Georges Leekens helyett talán jobb lett volna fiatalabb, erőtől duzzadó trénert választani.”

2018.04.16 23:33:20

Minden más foci IGLÓI-NAGY ISTVÁN

ALAPVONAL. A szájtapasz különösen kedvelt lett a spanyol futballpályák környékén, mert hát az ibériaiak módfelett közlékenyek, bőbeszédűek, és nem is annyira szemérmesek, de közlendőjük sem mindig nyomdafestéktűrő.

2018.04.16 15:32:02

Minden más foci nemzetisport.hu

Juventus–Napoli • Kezdődik a jégkorong-vb • Sopronban zárul a női kosárlabda Euroliga.

2018.04.14 23:11:52

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Azért nincs még minden veszve. Meg nem erősített hírek szerint az UEFA nem tervezi, hogy a közeli jövőben Kínában vagy Szaúd-Arábiában rendezze a labdarúgó Európa-bajnokságot.