D. Á. 2020.02.14 23:15 Frissítve: 2020.02.15 23:11

Szombati sportműsor: topligák, FTC–Fehérvár, birkózó Eb

Szombat este rangadót rendeznek a labdarúgó NB I-ben – Ferencváros–Mol Fehérvár FC, élőben az NSO-n! Az angol Premier League-ben a Norwich City vendégeként lép pályára az éllovas Liverpool. Az FC Barcelona hazai pályán fogadja a kiváló formában lévő Getafét, míg az olasz Serie A-ban az Atalanta a Romával küzd meg. A férfi kézilabda NB I-ben Telekom Veszprém–Orosháza, a női élvonalban DVSC–Vác és Győri Audi ETO KC–Alba Fehérvár mérkőzést rendeznek. Folytatódik a birkózó Európa-bajnokság. Íme, a szombati sportműsor!

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
21. FORDULÓ

17.00: Debreceni VSC–Mezőkövesd Zsóry FC – élőben az NSO-n!
17.00:
ZTE FC–Újpest FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Budapest Honvéd – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Kisvárda Master Good – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencvárosi TC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
13.30:
Southampton–Burnley (Tv: Digi Sport1)
18.30: Norwich City–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
25. FORDULÓ
17.30:
Amiens–PSG (Tv: Digi Sport2)
20.00: Bordeaux–Dijon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nantes–Metz
20.00: Nimes–Angers
20.00: Toulouse–Nice (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Freiburg
15.30: Hoffenheim–Wolfsburg
15.30: Paderborn–Hertha BSC
15.30: RB Leipzig–Werder Bremen (Tv: Sport2)
15.30: Union Berlin–Bayer Leverkusen
18.30: Fortuna Düsseldorf–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
13.00:
Hannover–Hamburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
15.00:
Lecce–SPAL (Tv: Digi Sport3)
18.00: Bologna–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Atalanta–Roma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
13.00:
Mallorca–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
16.00: Barcelona–Getafe (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Villarreal–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Granada–Valladolid (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
21. FORDULÓ
19.00:
Benfica–Sporting Braga (Tv: Sport1)
21.00: Rio Ave–Sporting CP (Tv: Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00 és 13.00:
világkupa, Kranjska Gora, női óriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
NŐI EURÓPA-KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
17.00:
SH-ITB Budaörsi 2i SC–TMK-Tagmet Taganrog (orosz)

ATLÉTIKA
7.30: BBU Föld Alatti Futás (X., Előd u 1., Rottenbiller park)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
11.30:
szabadfogás 57, 65 (Muszukajev Iszmail), 70, 79, 97 kg vigaszág 
11.30: szabadfogás 61, 74 (Kuramagomedov Murad), 86 (Nagy Mihály), 92 (Tóth Bendegúz), 125 kg (Ligeti Dániel) selejtezők a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők
18.00: döntők

FITNESZ
FőnixFitt eseménysorozat (Debrecen, Főnix Csarnok)

FORMULA E
18.35 és 22.55:
Mexikóváros, időmérő, ill. futam (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
TÁVONKÉNTI VILÁGBAJNOKSÁG, SALT LAKE CITY
20.30:
női 5000 m, férfi üldözéses csapatverseny, férfi és női 1000 m

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
16.00:
FTC-Telekom–Dunaújvárosi Acélbikák

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14.45:
Kielce (lengyel)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)
17.00: Montpellier (francia)–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
15.00:
DVSC Schaeffler–Váci NKSE (Tv: M4 Sport)
18.00: MTK Budapest–Érd HC
18.00: Győri Audi ETO KC–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: ZTE NKK–PINKK-Pécsi 424
18.00: Vasas Akadémia–Sopron Basket
18.00: VBW CEKK Cegléd–PEAC-Pécs
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.00:
All Star-hétvége, Chicago (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1045 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.30:
Magyar utánpótlás-válogatott–HÉP Kecskeméti RC, Rácalmás

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Dordrecht

SÍFUTÁS
14.00:
világkupa, Östersund, női 10 km szabadstílus (Tv: Eurosport1)
16.00: világkupa, Östersund, férfi 15 km szabadstílus (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
14.45: világbajnokság, Antholz-Anterselva, férfi sprint 10 km (Panyik Dávid, Gyallai Soma) (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
11.00: világkupa, Tauplitz/Bad Mitterndorf (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
20.45:
világkupa, Calgary, slope-style (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
11.35:
világkupa, Szocsi, kettes, 1. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-tornák
 • 15.00 és 19.30: elődöntő, Rotterdam (Tv: Eurosport2)
 • 21.30: elődöntő, Buenos Aires (Tv: Eurosport2)
 • 22.00: elődöntő, New York (Tv: Sport2)
WTA-tornák
 
11.00: elődöntő, Huahin (Tv: Digi Sport3)
  12.00: elődöntő, Szentpétervár (Tv: Digi Sport2)

VÍVÁS
Kerekesszékes világkupa, Eger

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 2.00:
Corey Anderson–Jan Blachowicz (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Tatabánya–UVSE
18.00: Szolnoki Dózsa–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Szegedi VE
B-CSOPORT
18.00: Metalcom Szentes–VasasPlaket
18.00: AVUS Szombathely–Kaposvári VK
18.30: ZF-Eger–BVSC-Zugló
19.00: Budapesti Honvéd SE–A-Híd OSC Újbuda
NŐK
16.30:
FTC-Telekom–Budapesti Honvéd SE
19.00: Szeged SZTE–III. Kerületi TVE

2020.09.26 18:33:14

Minden más foci H. D.

Hiába egyenlített emberhátrányban a vendégcsapat, sorozatban harmadszor nyert az NK Osijek.

2020.09.26 15:19:06

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló, percről percre)

A házigazda TSC 3–0-ra nyert a fordulót a negyedik helyről váró Szpartak Szubotica ellen.

2020.09.25 16:15:41

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Először nyert ebben az idényben a Sepsi, amely idegenben egygólos hátrányból fordított a Voluntari ellen.

2020.09.24 21:41:33

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Az újítások többségének többször is ki kell állnia a puding próbáját, amíg elfogadják. Egyelőre a kísérletezés zajlik, sokszor megfelelő alany hiányában.

2020.09.24 17:37:51

Minden más foci TÓTH ÁDÁM (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

A Puskás Arénában emlékezetes mérkőzésen verték meg a müncheniek az 1–0-ra még vezető Sevillát.