D. Á. 2020.02.01 00:29 Frissítve: 2020.02.01 23:40

Szombati sportműsor: madridi derbi, pályán az NB I mezőnye

Szombaton újabb hat mérkőzést rendeznek a labdarúgó NB I-ben, ezeket élőben követhetik az NSO-n! Spanyolországban minden szem Madridra szegeződik, ugyanis a főváros két legjobb csapata, a Real és az Atlético küzd meg egymással. Az angol Premier League-ben a Chelsea a Leicester Cityvel néz farkasszemet, míg a német Bundesligában Szalai Ádám és a Mainz a Bayern Münchennel mérkőzik meg. A női kézi BL-ben pályán a Győri Audi ETO KC.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
17.00:
Kisvárda Master Good–Ferencvárosi TC – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–ZTE FC – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
19.30: Újpest FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
25. FORDULÓ
13.30:
Leicester–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
16.00: Bournemouth–Aston Villa
16.00: Crystal Palace–Sheffield United
16.00: Liverpool–Southampton (Tv: Digi Sport1)
16.00: Newcastle–Norwich
16.00: Watford–Everton
16.00: West Ham–Brighton
18.30: Manchester United–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
17.30:
PSG–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Toulouse
20.00: Angers–Reims
20.00: Dijon–Brest
20.00: Nimes–Monaco (Tv: Digi Sport3)
20.00: Strasbourg–Lille

NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Werder Bremen
15.30: Borussia Dortmund–Union Berlin
15.30: Düsseldorf–Frankfurt
15.30: Hoffenheim–Leverkusen
15.30: Mainz–Bayern München (Tv: Sport2)
18.30: RB Leipzig–Mönchengladbach (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
13.00:
St. Pauli–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
15.00:
Bologna–Brescia (Tv: Digi Sport2)
18.00: Cagliari–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Sassuolo–Roma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
13.00:
Granada–Espanyol (Tv: Spíler2)
16.00: Real Madrid–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Mallorca–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
FÉRFI EXTRALIGA
10.00:
Hed-Land Sportcsarnok SE–Félegyházi ASI, Mezőberény
10.30: Szerva ASE I–Szuperinfó-Ceglédi VSE I, Szécsény
11.00: Aqvital Csákvári TC–CVSE-Swietelsky Jufa Hotels I, Csákvár
11.00: Floratom Szeged AC I–PTE PEAC Kalo-Méh I, Szeged
NŐI EXTRALIGA
11.00:
Budapesti Erdért SE–Nyírbátori ASE, Orosháza
11.00: Hufbau-Akker Ambrus AA–Statisztika PSC I, Marczibányi tér
11.00: Kecskeméti Spartacus és KT–Pet Bau ASE Orosháza I, Orosháza
11.00: Női AC Nyíregyháza–Tatai AC, Marczibányi tér
16.00: Nyírbátori ASE–Kecskeméti Spartacus és KT, Orosháza
16.00: Pet-Bau ASE Orosháza I–Budapesti Erdért SE, Orosháza
16.00: Statisztika PSC I–SH-ITB Budaörsi 2i SC, Marczibányi tér
16.00: Tatai AC–Hufbau-Akker Ambrus AA, Marczibányi tér

ATLÉTIKA
13.30:
a MASZ fedett pályás nyílt versenye, Budapest, BOK-csarnok

DARTS
20.00:
PDC Masters, Milton Keynes, nyolcaddöntő (Tv: Galaxy4)
Daryl Gurney (északír)–Dave Chisnall (angol)
Gary Anderson (skót)–Ian White (angol)
Gerwyn Price (walesi)–Simon Whitlock (ausztrál)
Peter Wright (skót)–Joe Cullen (angol)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
FTC-Telekom–Corona Brasov (romániai)

KERÉKPÁR
15.00:
terepkerékpáros-vb, nők, Dübendorf (Tv: Eurosport2)
23.30:
Vuelta a San Juan, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Komló–FTC
18.00: Mezőkövesd–Dabas
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
2. FORDULÓ
2. CSOPORT
17.00:
Győri Audi ETO KC–Buducsnoszt (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.00:
DVSC-SCHAFFLER–Kastamonu (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
15.00:
Odense–Érd
FÉRFI BUNDESLIGA
20.45:
Hannover–THW Kiel (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
14.45:
Egis Körmend–PVSK-VEOLIA (Tv: M4 Sport)
18.00: Jászberényi KSE–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: OSE Lions–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Sopron KC–Kaposvári KK
18.00: Alba Fehérvár–KTE-Duna Aszfalt
18.00: Atomerőmű SE–DEAC
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Aluinvent DVTK
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Clippers–Minnesota Timberwolves (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1031 (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
18.00:
szuperenduro-vb, Budapest (Tv: Digi Sport2)

ÖTTUSA
9.00: Peridot nemzetközi fedett pályás verseny, Budapest, férfi döntő

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda
18.00: Hungast Haladás–UTE
NŐI NB I
17.00:
MÁV Előre-Bericap–Budaörsi DSE, Székesfehérvár
18.00: Szent Benedek RA–Palota RSC, Balatonfüred
18.30: Diósgyőri VTK-FUX–Gödöllői RC, Miskolc
18.30: TFSE–DSZC-Eötvös DSE, Győri út

SZNÚKER
14.00:
Német Masters, Berlin (Tv: Eurosport1)
20.00: Német Masters, Berlin (Tv: Eurosport1)

TENISZ
9.30:
Australian Open, Melbourne, női egyes, döntő, Sofia Kenin (amerikai, 14.)–Garbine Muguruza  (spanyol) (Tv: Eurosport1) – élőben az NSO-n!
Vasárnap, 5.55:
Australian Open, Melbourne, férfi páros, döntő, Ram, Salisbury (amerikai, brit, 11.)–Purcell, Saville (ausztrál) (Tv: Eurosport1)

TÉLI SPORTOK
ALPESI SÍ
  9.30:
világkupa, női lesiklás, Rosa Hutor
11.00: világkupa, férfi lesiklás, Garmisch-Partenkirchen (Tv: Eurosport2)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
12.45:
világkupa, HS109, Seefeld (Tv: Eurosport2)
HÓDESZKA
18.20:
világkupa, slopestyle, Mammoth Mountain (Tv: Eurosport2)
SÍUGRÁS
8.30: világkupa, Szapporo (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
A-CSOPORT

13.00: UVSE–Szolnoki Dózsa
16.00:
Tatabánya–FTC-Telekom
16.00: Szeged–PannErgy-MVLC
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Debreceni VSE
B-CSOPORT
18.00: VasasPlaket–BVSC-Zugló
18.00: Metalcom Szentes–Honvéd
19.30: AVUS–A-HID OSC Újbuda
19.30: Kaposvári–VK ZF-Eger
NŐI OB I
16.00:
Hungerit-Szentes–LFÁ-ZF-Eger
18.00: Szeged SZTE–BVSC-Zugló Diapolo
18.15: Tatabányai Vízmű SE–FTC-Telekom
19.00: Budapesti Honvéd SE–UVSE-Tungsram-Hunguest Hotels, Hajós uszoda

2020.02.09 23:52:13

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

A Juventus meg sem szerezte Möllert, már eladta, Clough a csizmája miatt nem kért a karmesterből.

2020.02.13 19:41:22

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Sokan azzal is riogatnak, hogy rövidesen kipukkan a hagyományos tv-közvetítések lufija, bár a kását azért sem eszik annyira forrón, mert ez nem pusztán elhatározás kérdése. A váltás jelentős infrastrukturális beruházásokat igényelne.

2020.02.12 20:28:22

Minden más foci THURY GÁBOR

ALAPVONAL. Megette a fene, ha egy-egy labdarúgó vagy edző szeme előtt a pénz, nem pedig a dicsőség lebeg.

2020.02.10 21:37:07

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Jobban örülnék, ha lenne több bátorság kiállni a nemzeti futball ügye mellett, s ha a változások, gyarapodások mértékét nemcsak eurómilliókban, hanem a pályákon felbukkanó aranylábakban határoznák meg.

2020.02.09 21:41:13

Minden más foci SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Maradjanak a kispadon, amennyiben erre lehetőségük van.