D. Á. 2020.01.20 14:10 Frissítve: 2020.01.26 12:17

Heti program: visszatér az NB I; folytatódik a férfi kézi és a vízilabda Eb

Az előttünk álló héten hétközi fordulót rendeznek az angol Premier League-ben – kedden pikáns londoni derbi vár ránk, amelyen a Chelsea fogadja az Arsenalt. A férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjében ismét pályán a magyar válogatott, ezúttal Svédország ellen. A vízilabda Eb-n véget ért a csoportkör, jöhet az egyenes kieséses szakasz! A hétvégén téli álmából visszatér a labdarúgó NB I, két mérkőzést is ad a televízió – Ferencváros–Paks és Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd!


JANUÁR 20., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
20.45:
Atalanta–SPAL (Tv: Digi Sport 1)

FRANCIA KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.55:
Saint-Pryvé (IV.)–Monaco

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
I. CSOPORT (BÉCS)
16.00:
Horvátország–Csehország (Tv: Sport1)
18.15: Spanyolország–Fehéroroszország (Tv: Sport1)
20.30: Németország–Ausztria (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
FÉRFIAK
A 13–16. HELYÉRT
11.30:
Szlovákia–Málta
13.00: Hollandia–Franciaország
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
14.30: Montenegró–Törökország
16.00: Németország–Spanyolország
17.30: Oroszország–Grúzia (Tv: M4 Sport)
19.00: Románia–Görögország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1020 (Tv: Sport2)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

TENISZ
1.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
• Benne Fucsovics Márton–Denis Shapovalov (kanadai 13.), hajnalig egytől – élőben az NSO-n!
Kedd, 0.55: Ausztrál Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
• Babos Tímea–Iga Swiatek női egyes mérkőzés (magyar idő szerint 7.30 körül)

JANUÁR 21., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
24. FORDULÓ
20.30:
Aston Villa–Watford
20.30: AFC Bournemouth–Brighton & Hove Albion
20.30: Crystal Palace–Southampton
20.30: Everton–Newcastle United
20.30: Sheffield United–Manchester City (Tv: Spíler1)
21.15: Chelsea–Arsenal (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
21.10:
Olympique Lyon–Lille OSC

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
20.45:
Napoli–Lazio (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

SPANYOL KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
Recreatívo Huelva (III.)–Osasua
19.00: Real Zaragoza (II.)–Mallorca (Tv: Sport2)
21.00: Sevilla–Levante

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
II. CSOPORT (MALMÖ)
16.00:
Portugália–Szlovénia (Tv: Sport1)
18.15: Norvégia–Izland (Tv: Sport1)
20.30: MAGYARORSZÁG–Svédország (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK
A 11. HELYÉRT
11.30:
Szerbia–Németország 
A 9. HELYÉRT
13.00: Horvátország–Izrael  
NEGYEDDÖNTŐ
14.30:
Szlovákia–Hollandia (Tv: M4 Sport)
16.00: Oroszország–Olaszország (Tv: M4 Sport)
17.30: Görögország–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
19.00: MAGYARORSZÁG–Franciaország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov (romániai)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Debreceni EAC
ALSÓHÁZ
18.10:
Schiller-Vasas HC–Hokiklub Budapest
TIPSPORT LIGA
18.30:
DVTK Jegesmedvék–HK Dukla Michalovce (Nagymihály, szlovák) (Tv: Digi Sport3)
19.00: MAC Újbuda–Dukla Trencín (Trencsén, szlovák)

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
12. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Besiktas (török)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1021 (Tv: Sport2)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
4. FORDULÓ
D-CSOPORT
19.30:
VB Nantes (francia)–Vasas Óbuda (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
benne: Babos Tímea–Iga Swiatek női egyes mérkőzés (9.30 körül) – élőben az NSO-n!
Szerda, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)


JANUÁR 22., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
24. FORDULÓ
20.30:
Leicester City–West Ham United (Tv: Digi Sport1)
20.30: Tottenham Hotspur–Norwich City
21.15: Manchester United–Burnley (Tv: Digi Spor2)

FRANCIA LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Reims–PSG

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
20.45:
Juventus–AS Roma

SPANYOL KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
Elche (II.)–Athletic Bilbao
19.00: UD Ibiza (III.)–FC Barcelona (Tv: Sport2)
21.00: Badalona (III.)–Granada
21.00: Girona (II.)–Villarreal
21.00: Real Sociedad–Espanyol
21.00: Tenerife (II.)–Real Valladolid
21.00: UD Logrones (III.)–Valencia
21.00: Unionistas de Salamanca (III.)–Real Madrid (Tv: Sport2)

KÉZILABDA

OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 4. FORDULÓ
I. CSOPORT (BÉCS)
16.00:
Spanyolország–Horvátország
18.15: Ausztria–Fehéroroszország
20.30: Németország–Csehország

II. CSOPORT (MALMÖ)
16.00: MAGYARORSZÁG
–Portugália (Tv: Sport1)
18.15: Norvégia–Szlovénia (Tv: Sport1)
20.30: Izland–Svédország
NŐI NB I
18.00:
DVSC Schaeffler–Szent István SE
18.15: Siófok KC–Győri Audi ETO KC
19.30: FTC-Rail Cargo Hungaria–Érd HC

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
FÉRFIAK
A 15. HELYÉRT
10.00:
Málta–Hollandia
A 13. HELYÉRT
11.30: 
Szlovákia–Franciaország
A 9–12. HELYÉRT
13.00:
Törökország–Grúzia
14.30: Németország–Románia
NEGYEDDÖNTŐ

16.00: Olaszország–Montenegró (Tv: M4 Sport)
17.30:
Szerbia–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
19.00: MAGYARORSZÁG–Oroszország (Tv: M4 Sport)
20.30: Horvátország–Görögország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.30:
csapat olimpiai kvalifikációs verseny, Gondomar

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
B-CSOPORT
11. FORDULÓ
18.00:
Sopron Basket–Lyon (francia)
FÉRFI EURÓPA-KUPA, MÁSODIK CSOPORTKÖR
K-CSOPORT
4. FORDULÓ
18.00:
Ventspils (lett)–Egis Körmend
NŐI EURÓPA-KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
20.00:
Gernika Bizkaia (spanyol)–Atomerőmű KSC Szekszárd

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1022 (Tv: Sport2)

MŰKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GRAZ
11.30:
férfi rövidprogram (Csernoch András) (Tv: M4 Sport)
19.15: páros rövidprogram (Scsetyinyina Julija, Magyar Márk)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.00:
Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika
NŐI CEV KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Mladost Zagreb (horvát)

SZNÚKER
15.00 és 19.55:
European Masters, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne, (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
Csütörtök, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)


JANUÁR 23., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
24. FORDULÓ
21.00:
Wolverhampton Wanderers–Liverpool (Tv: Spíler1)

SPANYOL KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
Ebro (III.)–Leganés
19.00: Mirandés (II.)–Celta Vigo (Tv: Sport2)
21.00: Badajoz (III.)–Eibar
21.00: Cultural Leonesa (III.)–Atletico Madrid (Tv: Sport2)
21.00: Rayo Vallecano (II.)–Real Betis

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK
14.30 és 16.00: az 5–8. helyért
17.30 és 19.00: elődöntő

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
11.00:
csapat olimpiai kvalifikációs verseny, Gondomar

BIATLON
14.00:
világkupa, Pokljuka (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
Corona Brasov (romániai)–FTC-Telekom
ALSÓHÁZ
18.30:
Fehérvári Titánok–Hokiklub Budapest
18.40: Schiller-Vasas HC–Gyergyói HK (romániai)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
Brooklyn Nets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1023 (Tv: Sport2)

MŰKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GRAZ
12.00:
jégtánc ritmustánc (Monaghan Emily, Fourati Ilias)
18.30: férfi kűr

PÁLYAKERÉKPÁR
21.00:
Berlin, 1. nap (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
NŐI CHALLENGE KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
20.00:
Calcit Kamnik (szlovén)–Békéscsabai RSE

SZNÚKER
15.00 és 19.55:
European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
Péntek, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)


JANUÁR 24., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
20.45:
Nice–Rennes (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
20.30:
Borussia Dortmund–1. FC Köln (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
20.45:
Brescia–AC Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
21.00:
Osasuna–Levante (Tv: Spíler2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
18.00 és 20.30: elődöntők (Stockholm) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE, Szekszárd
18.30: Motherson-Mosonmagyaróvár–Alba Fehérvár KC 

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
FÉRFI

A 11. helyért
11.30:
Törökország–Románia
A 9. helyért
13.00: Grúzia–Németország
Az 5–8. helyért
14.30: Olaszország–Oroszország (Tv: M4 Sport)
16.00: Szerbia–Görögország (Tv: M4 Sport)
Elődöntő
17.30: Spanyolország–Horvátország (Tv: M4 Sport)
19.00: Montenegró–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
  9.45:
női lesiklás, Banszko
11.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport2)

ASZTALITENISZ
11.00:
csapat olimpiai kvalifikációs verseny, Gondomar

BIATLON
14.00:
világkupa, Pokljuka (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom
EBEL
19.15: Hydro Fehérvár AV19–EC Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
18.30:
HC Nové Zámky (Érsekújvár, szlovák)–DVTK Jegesmedvék
19.00: MAC Újbuda–MHK 32 Liptovsky Mikulás (Liptószentmiklós, szlovák)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Alba Fehérvár
18.00: PVSK-Veolia–Jászberényi KSE
NŐI NB I
19.00:
NKE-FCSM Csata–TFSE-MTK

MŰKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GRAZ
11.30:
női rövidprogram (Tóth Ivett) (Tv: M4 Sport)
19.00: páros kűr

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DEBRECEN
17.00:
500 és 1500 m selejtező 10.00, 1000 m selejtező és váltó negyeddöntő

SÍUGRÁS
17.55:
világkupa, Zakopane, HS 140 férfi selejtező (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
15.00 és 19.55:
European Masters, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
Szombat, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

 


JANUÁR 25., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
17. FORDULÓ
14.55:
Ferencvárosi TC–Paksi FC (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Puskás Akadémia FC – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Kisvárda Master Good  – élőben az NSO-n!
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
19.00: Debreceni VSC–Újpest FC – élőben az NSO-n!

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

13.45: Brentford (II.)–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: Burnley–Norwich City
16.00: Coventry (III.)–Birmingham City (II.)
16.00: Millwall (II.)–Sheffield United
16.00: Newcastle United–Oxford United (III.)
16.00: Portsmouth (III.)–Barnsley (II.)
16.00: Reading (II.)–Cardiff City (II.)
16.00: Southampton–Tottenham Hotspur
16.00: West Ham United–West Bromwich Albion (II.)
18.30: Hull City (II.)–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
17.30:
Olympique Marseille–Angers (Tv: Digi Sport2)
20.00: Brest–Amiens
20.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Montpellier–Dijon
20.00: Reims–Metz
20.00: Saint-Étienne–Nimes (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDELIGA
19. FORDULÓ
15.30:
Frankfurt–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15.30: Freiburg–Paderborn
15.30: Mönchengladbach–Mainz
15.30: Union Berlin–Augsburg
15.30: Wolfsburg–Hertha BSC
18.30: Bayern München–Schalke 04 (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
15.00:
SPAL–Bologna (Tv: Digi Sport1)
18.00: Fiorentina–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Torino–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
13.00:
Espanyol–Atheltic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Valencia–Barcelona (Tv: Spíler2)
18.30: Alavés–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Granada (Tv: Spíler2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
16.00: az 5. helyért (Tv: Sport1)
18.30: a 3. helyért, Stockholm (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
1. FORDULÓ
1. CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–CSM Bucuresti (román), Érd
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–Váci NKSE
18.00: Szombathelyi KKA–Kisvárda Master Good SE 

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK
14.30:
a 7. helyért
16.00: az 5. helyért
17.30: bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport)
19.00: döntő (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
  9.45:
női lesiklás, Banszko
11.30: férfi lesiklás, Kitzbühel

ASZTALITENISZ
11.00:
csapat olimpiai kvalifikációs verseny, Gondomar

BIATLON
13.00 és 14.45:
világkupa, Pokljuka (Tv: Eurosport1)

HÓDESZKA
23.30:
FIS világkupa (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
17.30:
Fehérvári Titánok–Schiller-Vasas HC
18.30: Újpesti TE–Gyergyói HK (romániai)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Egis Körmend–Atomerőmű SE
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–KTE-Duna Aszfalt
19.00: Kaposvári KK–OSE Lions
19.00: Debreceni EAC–Szolnoki Olajbányász
NŐI NB I
16.00: Aluinvent DVTK–Vasas Akadémia
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–PEAC-Pécs
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket
18.00: Uni Győr MÉLY-ÚT–PINKK-Pécsi 424
18.00: VBW CEKK Cegléd–ELTE BEAC Újbuda

MŰKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GRAZ
13.25:
jégtánc kűr
18.30: női kűr

PÁLYAKERÉKPÁR
22.30:
Berlin, 3. nap (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
MTK Budapest–1. MCM-Diamant Kaposvár, Illyés-Aramis Sportcsarnok
18.00: Újpesti TE–Fatum Nyíregyháza

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DEBRECEN
14.00:
500 és 1500 m, váltó elődöntő (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
16.15: világkupa, Zakopane, csapatverseny (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
15.00 és 19.55:
Eurpean Masters, elődöntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
Vasárnap, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)


JANUÁR 26., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
14.00:
Manchester City–Fulham (II.) (Tv: Spíler1)
18.00: Shrewsbury (III.)–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
15.00:
Lyon–Toulouse (Tv: Digi Sport2)
17.00: Nantes–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lille–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30:
Werder Bremen–Hoffenheim
18.00: Bayer Leverkusen–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
12.30:
Inter–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Udinese (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Hellas Verona–Lecce
18.00: AS Roma–Lazio (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
12.00:
Atlético Madrid–Leganés (Tv: Spíler2)
14.00: Celta Vigo–Eibar (Tv: Spíler2)
16.00: Getafe–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Mallorca (Tv: Spíler2)
21.00: Valladolid–Real Madrid (Tv: Spíler2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
16.30:
döntő, Stockholm 16.30 (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
1. FORDULÓ
2. CSOPORT
19.00:
Győri Audi ETO KC–Brest Bretagne (francia) (Tv: Sport1)
NŐI EHF KUPA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Thüringer HC (német)–DVSC Schaeffler (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
15.30:
Podravka Koprivnica (horvát)–Siófok KC
C-CSOPORT
17.00:
MKS Lublin (lengyel)–Érd HC 

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
FÉRFIAK
14.30:
a 7. helyért
16.00: az 5. helyért
17.30: bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport)
19.00: döntő (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
  9.15:
női szuperóriás-műlesiklás, Banszko
10.30 és 13.30: férfi műlesiklás, Kitzbühel

ASZTALITENISZ
Csapat olimpiai kvalifikációs verseny, Gondomar

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.30:
Debreceni EAC–Dunaújvárosi Acélbikák
TIPSPORT LIGA
17.00:
Slovan Bratislava (Pozsony, szlovák)–DVTK Jegesmedvék
17.00: HKM Zvolen (Zólyom, szlovák)–MAC Újbuda

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC

RALI
Monte-Carlo rali, a világbajnokság 1. versenye, Monte-Carlo

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Kecskeméti RC–MAFC-BME
18.00: Vegyész RC Kazincbarcika–DEAC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Vasas Óbuda–Hungast Haladás
17.00: Békéscsabai RSE–Jászberény VT

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DEBRECEN
14.00:
 1000 m, váltó döntő (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Zakopane (Tv: Eurosport1)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
Hétfő, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

 

JANUÁR 27., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
21.00:
Bournemouth–Arsenal (Tv: Spíler1)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
18. FORDULÓ
22.00:
Sporting CP–Marítimo (Tv: Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
19. FORDULÓ
18.00:
Yeni Malatyaspor–Trabzonspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
FTC–Csíkszereda (Tv: M4 Sport)
ALSÓHÁZ
18.00:
Fehérvári Titánok–Újpest

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1027 (Tv: Sport2)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
Kedd, 0.55: Australian Open, Melbourne, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

2020.07.05 17:59:46

Minden más foci R. Gy.

Jobban játszott a vendégcsapat, és a második hely is elérhető közelségbe került.

2020.07.05 11:25:44

Minden más foci BOROS MIKLÓS

A Poli Iasi nyolcadik próbálkozásra győzte le először a sepsiszentgyörgyi együttest.

2020.07.04 17:10:04

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A zsolnaiak előnye az utolsó forduló előtt egy pont a második helyen, de még a DAC is megszerezheti az ezüstöt.

2020.07.02 11:11:43

Minden más foci GALAMBOS DÁNIEL (Képes Sport)

A már 18 bajnoki gólnál járó, másodvirágzását élő Danny Ings brillírozik a Southamptonban.