D. Á. 2020.01.27 11:56 Frissítve: 2020.02.01 13:32

Heti program: rangadók a PL-ben, madridi derbi, Super Bowl

A hét közben kupaküzdelmek várnak ránk – az angol Ligakupában elődöntőt, az Olasz Kupában negyeddöntőt, a Francia Kupában és a Király-kupában nyolcaddöntőt rendeznek. Nagyszerű mérkőzéseket láthatunk a topligákban a hétvégén: az angol Premier League-ben Leicester–Chelsea és Tottenham–Manchester City. A La Ligában Madrid két legjobb csapata, a Real és az Atlético feszül egymásnak. Nagy rangadó várható a Bundesligában, az éllovas RB Leipzig a Mönchengladbachhal találkozik. A labdarúgó NB I-ben Budapest Honvéd–Mezőkövesd és Újpest–Mol Fehérvár FC! Vasárnap éjszaka Miamiban rendezik meg az 54. Super Bowlt, amelyen a Kansas City Chiefs és a San Francisco 49ers küzd meg egymással. A hét minden napján élvezhetjük az Australian Open tenisztorna izgalmait, de lesz még Erste Liga (jégkorong) és NBA (kosárlabda) is.

 

JANUÁR 27., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
21.00:
Bournemouth–Arsenal (Tv: Spíler1)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
18. FORDULÓ
22.00:
Sporting CP–Marítimo (Tv: Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
19. FORDULÓ
18.00:
Yeni Malatyaspor–Trabzonspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
FTC–SC Csíkszereda (romániai) (Tv: M4 Sport)
ALSÓHÁZ
18.00:
Fehérvári Titánok–Újpest

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1027 (Tv: Sport2)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
Kedd, 0.55: Australian Open, Melbourne, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

 

JANUÁR 28., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Aston Villa–Leicester (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.30:
Angers–Rennes
18.30: ASM Belfort (IV.)–Montpellier
18.30: Limonest (V.)–Dijon
20.55: Monaco–Saint-Etiénne

NÉMET 2. BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
18.30:
Bielefed–Bochum (Tv: Sport2)

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
20.45:
Milan–Torino (Tv: Sport2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.00:
Tenerife (II.)–Athletic Bilbao (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
17.45 és 20.45: 
Schladming, férfi műlesiklás (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
ALSÓHÁZ
18.00:
Hoikiklub Budapest–Schiller-Vasas HC

KERÉKPÁR
23.00:
Vuelta San Juan, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA,
12. FORDULÓ, B-CSOPORT
18.00:
Gdynia (lengyel)–Sopron Basket
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
13. FORDULÓ, D-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Brindisi (olasz)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1028 (Tv: Sport2)

PÁLYAKERÉKPÁR
21.00:
Berlin (Tv: Eurosport2)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
Szerda, 0.55: Australian Open, Melbourne, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

 

JANUÁR 29.,SZERDA

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ – ELMARADT MÉRKŐZÉS
20.45:
West Ham–Liverpool (Tv: Digi Sport2)

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Manchester City–Manchester United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.30:
Epinal (IV.)–Lille
18.30: Pau (III.)–PSG
21.05: Olympique Marseille–Strasbourg

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
20.45:
Inter–Fiorentina (Tv: Sport2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
19.00:
Leonesa (III.)–Valencia (Tv: Sport1)
19.00: Rayo Vallecano (II.)–Villarreal
21.00: Badajoz (III.)–Granada
21.00: Real Sociedad–Osasuna
21.00: Zaragoza (II.)–Real Madrid (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
TIPSPORT LIGA, AALPSZAKASZ
18.30:
DVTK Jegesmedvék–Trencín
19.00: MAC Újbuda–Detva

KERÉKPÁR
23.00:
Vuelta San Juan, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.00:
Dunaújváros–Alba Fehérvár
18.00: Eszterházy–MTK
18.00: NEKA–Kisvárda
18.00: Szent István SE–Siófok KC
18.00: Szombathely–DVSC-SCHAFFLER
18.00: Vác–Érd

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Gernika Bizkaia (spanyol)
FÉRFI EURÓPA-KUPA, MÁSODIK CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ, K-CSOPORT
18.15:
Egis Körmend–BC Kijev (ukrán) (Tv: Digi Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1029 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI CHALLENGE-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
15.00:
Pénzügyőr SE–BDO Volley Haasrode Leuven (belga), UTE Röplabdacsarnok
NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
UTE–Vasas Óbuda

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
Német Masters, Berlin, 1. forduló (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
Csütörtök, 0.55: Australian Open, Melbourne, férfi páros, elődöntő (Tv: Eurosport1)
Csütörtök, 3.55: Australian Open, Melbourne, női egyes, elődöntő (Tv: Eurosport1)

 

JANUÁR 30., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.55:
Nice–Lyon

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
19.00:
Barcelona–Leganés (Tv: Sport1)
21.00: Mirandes–Sevilla (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Corona Brasov (romániai)
18.30: DEAC–SC Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Tatabánya–Eger

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.30:
Denver Nuggets–Utah Jazz (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1030 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.30:
Kecskeméti RC–Fino Kaposvár
NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Jászberény VT

TENISZ
Péntek, 5.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1)
Péntek, 6.00: Australian Open, Melbourne, női páros, döntő (Tv: Eurosport1)

JANUÁR 31., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
20.45:
Rennes–Nantes (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
20.30:
Hertha–Schalke (Tv: Sport1)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
19. FORDULÓ
20.00:
Benfica–Belenenses (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
20. FORDULÓ
18.00:
Basaksehirspor–Genclerbirligi (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Fehérvári Titánok
18.00: UTE–Hokiklub Budapest
TIPSPORT LIGA
17.00:
Liptovsky Mikulás–DVTK
19.00: MAC Újbuda–Michalovce

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Balatonfüred–Budakalász
18.30: Vác–Veszprém

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Zalakerámia ZTE KK

ÖTTUSA
Peridot nemzetközi fedett pályás verseny, Budapest, női döntő

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Jászberény VT–MTK Budapest

TENISZ
6.00:
Australian Open, Melbourne, női páros, döntő (Tv: Eurosport1)
Szombat, 2.15: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1)

 

FEBRUÁR 1., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
17.00:
Kisvárda Master Good–Ferencvárosi TC – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–ZTE FC – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
19.30: Újpest FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
25. FORDULÓ
13.30:
Leicester–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
16.00: Bournemouth–Aston Villa
16.00: Crystal Palace–Sheffield United
16.00: Liverpool–Southampton (Tv: Digi Sport1)
16.00: Newcastle–Norwich
16.00: Watford–Everton
16.00: West Ham–Brighton
18.30: Manchester United–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
17.30:
PSG–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Toulouse
20.00: Angers–Reims
20.00: Dijon–Brest
20.00: Nimes–Monaco (Tv: Digi Sport3)
20.00: Strasbourg–Lille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Werder Bremen
15.30: Borussia Dortmund–Union Berlin
15.30: Düsseldorf–Frankfurt
15.30: Hoffenheim–Leverkusen
15.30: Mainz–Bayern München (Tv: Sport2)
18.30: RB Leipzig–Mönchengladbach (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
13.00:
St. Pauli–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
15.00:
Bologna–Brescia (Tv: Digi Sport2)
18.00: Cagliari–Parma (Tv: Digi Sport3)
20.45: Sassuolo–Roma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
13.00:
Granada–Espanyol (Tv: Spíler2)
16.00: Real Madrid–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Mallorca–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.30:
világkupa, női lesiklás, Rosa Hutor
11.30: világkupa, férfi lesiklás, Garmisch-Partenkirchen

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
FTC-Telekom–Corona Brasov (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Komló–FTC
18.00: Mezőkövesd–Dabas
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
2. FORDULÓ
2. CSOPORT
17.00:
Győri Audi ETO KC–Buducsnoszt (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.00:
DVSC-SCHAFFLER–Kastamonu (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
15.00:
Odense–Érd
FÉRFI BUNDESLIGA
20.45:
Hannover–THW Kiel (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
14.45:
Egis Körmend–PVSK-VEOLIA
18.00: Jászberényi KSE–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: OSE Lions–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Sopron KC–Kaposvári KK
18.00: Alba Fehérvár–KTE-Duna Aszfalt
18.00: Atomerőmű SE–DEAC
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Aluinvent DVTK
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Clippers–Minnesota Timberwolves (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1031 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Peridot nemzetközi fedett pályás verseny, Budapest, férfi döntő

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda
18.00: Hungast Haladás–UTE

SÍUGRÁS
8.30: világkupa, Szapporo (Tv: Eurosport2)

TENISZ
9.30:
Australian Open, Melbourne, női egyes, döntő (Tv: Eurosport1)
Vasárnap, 5.55:
Australian Open, Melbourne, férfi páros, döntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
A-CSOPORT

13.00: UVSE–Szolnoki Dózsa
16.00:
Tatabánya–FTC-Telekom
16.00: Szeged–PannErgy-MVLC
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Debreceni VSE
B-CSOPORT
18.00: VasasPlaket–BVSC-Zugló
18.00: Metalcom Szentes–Honvéd
19.30: AVUS–A-HID OSC Újbuda
19.30: Kaposvári–VK ZF-Eger


FEBRUÁR 2., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
22. FORDULÓ
14.00:
Kazincbarcika–FC Ajka, Putnok
14.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Soroksár SC
14.00: Vác FC–Budaörs, Balassagyarmat
14.00: Budafoki MTE–Aqvital FC Csákvár
14.00: Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics
14.00: Gyirmót FC Győr–BFC Siófok
14.00: Duna Aszfalt TLC–WKW ETO FC Győr
17.00: Vasas FC–Békéscsaba 1912 Előre (Tv: M4 Sport)
17.00: MTK Budapest–Dorogi FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
25. FORDULÓ
15.00:
Burnley–Arsenal (Tv: Spíler1)
17.30: Tottenham–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
15.00:
Nice–Lyon (Tv: Digi Sport3)
17.00: Metz–Saint-Etiénne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Bordeaux–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
15.30:
Köln–Freiburg (Tv: Sport2)
18.00: Paderborn–Wolfsburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
12.30:
Juventus–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Milan–Verona (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Genoa
15.00: Lazio–SPAL (Tv: Digi Sport2)
18.00: Lecce–Torino (Tv: Digi Sport2)
20.45: Udinese–Inter (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
12.00:
Leganés–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
14.00: Eibar–Betis (Tv: Spíler2)
16.00: Athletic Bilbao–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Levante (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
9.00:
világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Rosa Hutor
10.30 és 13.30: világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Garmisch-Partenkirchen

AMERIKAI FUTBALL
NFL, LIV. SUPER BOWL
Hétfő, 0.30:
Kansas City Chiefs–San Francisco 49ers (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

DARTS
14.00:
PDC Masters, Milton Keynes, negyeddöntő (Tv: Galaxy4)
20.00: PDC Masters, Milton Keynes, elődöntő és döntő (Tv: Galaxy4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.30:
DEAC–Corona Brasov (romániai)
ALSÓHÁZ
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Hokiklub Budapest
17.40: Schiller-Vasas HC–UTE

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Csurgó–Szeged
18.00: Orosháza–Gyöngyös
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
2. FORDULÓ
1. CSOPORT
14.30:
CSM Bucuresti (román)–Metz (francia) (Tv: Sport1)
16.50: Esbjerg (dán)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
14.00:
Köbenhavn (dán)–Siófok KC

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
20.00:
Houston Rockets–New Orleans Pelicans (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1032 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Pénzügyőr SE–Kecskeméti RC
18.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár
18.00: DEAC–MAFC-BME
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Swietelsky-Békéscsabai RSE

SÍUGRÁS
2.00: világkupa, Szapporo

TENISZ
5.55: Australian Open, Melbourne, férfi páros, döntő (Tv: Eurosport1)
9.30: Australian Open, Melbourne, férfi egyes, döntő (Tv: Eurosport1)

 

FEBRUÁR 3., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
20.45:
Sampdoria–Napoli (Tv: Digi Sport 1)

NÉMET BUNDESLIGA 2
20. FORDULÓ
20.30:
VfL Bochum–Hamburg SV (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30:
Szpartak Moszkva–SZKA (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
19.00:
Tatabánya–Veszprém

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1033 (Tv: Sport2)

 

2020.02.09 23:52:13

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

A Juventus meg sem szerezte Möllert, már eladta, Clough a csizmája miatt nem kért a karmesterből.

2020.02.13 19:41:22

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Sokan azzal is riogatnak, hogy rövidesen kipukkan a hagyományos tv-közvetítések lufija, bár a kását azért sem eszik annyira forrón, mert ez nem pusztán elhatározás kérdése. A váltás jelentős infrastrukturális beruházásokat igényelne.

2020.02.12 20:28:22

Minden más foci THURY GÁBOR

ALAPVONAL. Megette a fene, ha egy-egy labdarúgó vagy edző szeme előtt a pénz, nem pedig a dicsőség lebeg.

2020.02.10 21:37:07

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Jobban örülnék, ha lenne több bátorság kiállni a nemzeti futball ügye mellett, s ha a változások, gyarapodások mértékét nemcsak eurómilliókban, hanem a pályákon felbukkanó aranylábakban határoznák meg.

2020.02.09 21:41:13

Minden más foci SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Maradjanak a kispadon, amennyiben erre lehetőségük van.