nemzetisport.hu 2019.03.18 16:22 Frissítve: 2019.03.26 08:32

Heti program: labdarúgó Eb-selejtező; rájátszás a férfi kézi BL-ben

Ezen a héten szünetel a klubfutball, a válogatottaké a főszerep: megkezdődik az Európa-bajnoki selejtezősorozat, a mieink először Szlovákiával, majd Horvátországgal csapnak össze. U19-es nemzeti csapatunk az elitkörben szerepel. A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a negyeddöntőbe jutás a tét, a Szeged a Wisla Plock, a Veszprém a Sporting vendége lesz. A teniszvilág nagyja Miamiban találkozik. Az Alba Fehérvár kosárlabdacsapata a FIBA Európa-kupa legjobb nyolc csapata között játszik, a Fehérvár AV19 jégkorongozói az EBEL rájátszásában vitézkednek. Kezdődik a női röplabda Extraliga végjátéka. Bőséges a télisport-program. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

 

 

MÁRCIUS 18., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET 2. BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
20.30: 
Regensburg–Greuther Fürth (Tv: Sport1)

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ, 4. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30: 
Berettyóújfalu–Szigetszentmiklós
19.00: Dunaferr–DEAC
B-CSOPORT
20.30: BME–Aramis

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
14.00: 
női világbajnokság, Silkeborg, csoportmérkőzés (Tv: Eurosport2)
19.05: női világbajnokság, Silkeborg, csoportmérkőzés  (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
17.30:
Csíkszereda (romániai)–UTE
NHL
kedd, 0.30:
Tampa Bay Lightning–Arizona Coyotes (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
13.45: 
Tirreno Adriatico, 6. szakasz (Tv: Eurosport1) 

MÁRCIUS 19., KEDD

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
19.00:
női világbajnokság, Silkeborg, csoportmérkőzés (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
EBEL
NEGYEDDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
19.15:
Red Bull Salzburg (osztrák)–Fehérvár AV19
KHL
RÁJÁTSZÁS
17.30:
Dinamo Moszkva–CSZKA (Tv: Sport2)
NHL
szerda, 2.00:
Calgary Flames–Columbus Blue Jackets (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
13.45: 
Tirreno Adriatico, 7. szakasz (Tv: Eurosport1) 

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.00:
Anadolu Efes (török)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport1)
18.45: Fenerbahce (török)–Buducsnoszt (montenegrói) (Tv: Digi Sport3)
20.00: Olympiakosz (görög)–Bayern München (német) (Tv: Digi Sport2)
21.00:
Barcelona (spanyol)–Gran Canaria (spanyol) (Tv: Digi Sport1)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világkupaverseny, Acapulco, férfi trap (Hegyi Norbert)
Légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, futócél 40 vegyes

MÁRCIUS 20., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
20.45:
Wales–Trinidad és Tobago (Tv: Sport2)
20.45: Németország–Szerbia (Tv: Sport1)

U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
ELITKÖR, 3. CSOPORT, 1. FORDULÓ, DUGOPOLJE
13.00:
Norvégia–MAGYARORSZÁG
15.30: Németország–Horvátország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
  9.00:
női világbajnokság, Silkeborg, csoportmérkőzés (Tv: Eurosport1)
19.00: női világbajnokság, Silkeborg, csoportmérkőzés (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS
18.30:
UTE–Csíkszereda (romániai)
KHL
RÁJÁTSZÁS
17.30: Avangard–Barisz (Tv: Sport2)
NHL
csütörtök, 0.00:
Buffalo Sabres–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.15:
Nokere Koerse (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Balatonfüredi KSE–RotaChrom Dabas
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.45:
Rhein-Neckar Löwen (német)–Nantes (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
UNET Holon (izraeli)–Alba Fehérvár
FÉRFI NB I
18.00:
Egis Körmend–Szolnoki Olaj (Tv: M4 Sport)
18.00: Zalakerámia ZTE KK–DEAC
18.00: Egis Körmend–Szolnoki Olaj KK
18.00: Kaposvári KK–Pécsi VSK-VEOLIA
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
19.00: JP Auto-JKSE–Naturtex-SZTE-Szedeák
19.00: Sopron KC–Serco-TF-BP
FÉRFI EUROLIGA
18.10:
Darüssafaka (török)–Himki Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Olimpia Milano (olasz) (Tv: Digi Sport3)

MŰKORCSOLYA
8.30:
világbajnokság, Szaitama, női rövidprogram (Tóth Ivett) (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék

TENISZ
16.00:
ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, A 4. FORDULÓ ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSE
A-CSOPORT
19.30:
FTC-Telekom–A-Híd OSC Újbuda

MÁRCIUS 21., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
E-CSOPORT
20.45:
Szlovákia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.45: Horvátország–Azerbajdzsán (Tv: Sport1)

C-CSOPORT
20.45: Észak-Írország–Észtország
20.45: Hollandia–Fehéroroszország
G-CSOPORT
20.45:
Ausztria–Lengyelország
20.45: Izrael–Szlovénia
20.45: Macedónia–Lettország
I-CSOPORT
16.00: Kazahsztán–Skócia (Tv: Sport1)
18.00:
Ciprus–San Marino (Tv: Sport1)
20.45: Belgium–Oroszország

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.15:
Németország U21–Franciaország U21 (Tv: Eurosport1)
19.00: Koszovó–Dánia

U17-ES LÁNY EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
ELITKÖR, 1. CSOPORT, 1. FORDULÓ
18.00:
MAGYARORSZÁG–Görögország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
14.00:
női világbajnokság, Silkeborg, csoportmérkőzés (Tv: Eurosport2)
20.30: női világbajnokság, Silkeborg, csoportmérkőzés (Tv: Eurosport1)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
7. állomás, Berlin (Tv: Sport2)
Benne:
Gerwyn Price (walesi)–Rob Cross (angol)
James Wade (angol)–Peter Wright (skót)
Michael van Gerwen (holland)–Daryl Gurney (északír)
Michael Smith (angol)–Mensur Suljovic (osztrák)
Max Hopp (német)–Raymond van Barneveld (holland)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 1.00:
Nashville Predators–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
17.55:
CSZKA Moszkva (orosz)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport2)
19.45: Bayern München (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
NBA
péntek, 0.00:
Washington Wizards–Denver Nuggets (Tv: Sport2)

MŰKORCSOLYA
8.00:
világbajnokság, Szaitama, férfi rövidprogram (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
16.15:
világkupaverseny, Oslo, nők, 7.5 km sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
10.45:
világkupaverseny, Planica (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
9.00:
légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, férfi és női légpuska és légpisztoly, alapversenyek

TENISZ
16.00:
ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport3)
22.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)


MÁRCIUS 22., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Bulgária–Montenegró  (Tv: Sport1)
20.45:
Anglia–Csehország (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
20.45: Portugália–Ukrajna
20.45: Luxemburg–Litvánia
H-CSOPORT
20.45: Moldova–Franciaország (Tv: Sport2)
20.45: Andorra–Izland
20.45: Albánia–Törökország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
19.00:
világbajnokság, Silkeborg, csoportmérkőzés (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 6. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.30:
Csíkszereda (romániai)–UTE
EBEL
NEGYEDDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS
18.45:
Fehérvár AV19–Red Bull Salzburg (osztrák)
NHL
szombat, 3.00:
Anaheim Ducks–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.30:
Bredene Koksijde Classic (Tv: Eurosport2)
21.00: Hatnapos verseny, Manchester, 1. nap (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
PEAC-Pécs–PINKK-Pécsi 424
FÉRFI EUROLIGA
17.55:
Himki Moszkva (orosz)–Maccabi Tel-Aviv (Tv: Digi Sport3)
20.25: Baskonia (spanyol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport3)

MŰKORCSOLYA
4.00:
világbajnokság, Szaitama, jégtánc ritmustánc (Janovszkaja Anna, Lukács Ádám)
9.30: világbajnokság, Szaitama, női kűr (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.30:
Fino Kaposvár SE–MAFC-BME

SÍFUTÁS
18.15:
világkupaverseny, Québec, szabadstílusú sprint (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
16.15:
világkupaverseny, Oslo (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
14.15:
világkupaverseny, Planica (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
9.00:
légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, puska és pisztoly férfi és női csapat, puska és pisztoly vegyes csapat, alapversenyek

TENISZ
16.00:
ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)
szombat, 3.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

VÍVÁS
14.00:
Gerevich–Kovács–Kárpáti férfi kard világkupaverseny, Budapest (Ludovika Aréna), selejtező

MÁRCIUS 23., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00:
FTC–ZTE

NB III
20. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.00: Putnok–Cigánd
15.00: Tiszaújváros–ESMTK
15.00: Nyírbátor–Diósgyőri VTK II
15.00: Sényő–Szolnoki MÁV FC
15.00: Gyöngyösi AK–Debreceni EAC
15.00: Füzesgyarmat–Eger SE
15.00: Salgótarjáni BTC–Tállya
15.00: Sajóbábony–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
15.00: RKSK–Iváncsa
15.00: Taksony–Szeged-GA
15.00: KTE–Hódmezővásárhely
15.00: Makó–Szentlőrinc
15.00: Szekszárd–SZEOL SC
15.00: Paks II–Kozármisleny
15.00: PMFC–Bp. Honvéd-MFA
15.00: FC Dabas–Dunaújváros
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Vidi FC II–Ménfőcsanak
11.00: Puskás Akadémia II–THSE-Szabadkikötő
15.00:
Komárom–III. ker. TVE
15.00: Érd–Andráshida
15.00: Sárvár–Dunaharaszti
15.00: Csepel–BKV Előre
15.00: Pápai Perutz–Pénzügyőr
15.00: Nagykanizsa–FC Ajka

NŐI NB I
13.00:
ETO FC Győr–Astra
15.00: MLE–MTK
15.00: DVTK–Szent Mihály
16.00: Haladás–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
ELITKÖR, 3. CSOPORT, 2. FORDULÓ, DUGOPOLJE
11.00:
Németország–Norvégia
17.00: MAGYARORSZÁG–Horvátország

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
D-CSOPORT
15.00:
Grúzia–Svájc (Tv: Sport2)
18.00:
Gibraltár–Írország
F-CSOPORT
18.00:
Svédország–Románia (Tv: Sport2)
18.00:
Málta–Feröer
20.45:
Spanyolország–Norvégia (Tv: Sport2)
J-CSOPORT
20.45: Liechtenstein–Görögország
20.45: Olaszország–Finnország
20.45: Bosznia-Hercegovina–Örményország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
5.00:
Formula E, Sanya, selejtező (Tv: Eurosport1)
7.45: Formula E, Sanya, 6. forduló (Tv: Eurosport1)

CURLING
19.00:
 női világbajnokság, Silkeborg, elődöntő (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NHL
18.00:
Philadelphia Flyers–New York Islanders (Tv: Spíler1)
21.00: Edmonton Oilers–Ottawa Senators (Tv: Spíler1)
vasárnap, 0.00: Winnipeg Jets–Nashville Predators (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.30:
Milánó–Sanremo (Tv: Eurosport2)
21.00: Hatnapos verseny, Manchester, 2. nap (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.15:
Zaporizzsja (ukrán)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.30:
Naxe Nasice (horvát)–Grundfos Tatabánya (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
DVTK-Eger–HE-DO B. Braun Gyöngyös
18.00: Ferencvárosi TC–Vecsési SE
18.00: CYEB Budakalász–Ceglédi KKSE
18.00: Csurgói KK–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–JP Auto-JKSE (Tv: M4 Sport)
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Atomerőmű SE
18.00: Egis Körmend–Kaposvári KK
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Serco-TF-BP
18.00: Alba Fehérvár–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Szolnoki Olaj KK–KTE-Duna Aszfalt
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Sopron Basket
18.00: MTK Budapest–Aluinvent DVTK
18.00: Vasas Akadémia–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd

MŰKORCSOLYA
9.30:
világbajnokság, Szaitama, férfi szabadprogram (Tv: Eurosport2, M4 Sport)

ÖKÖLVÍVÁS
23.00:
profi gála, London (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00:
DEAC–LV Sport Pénzügyőr SE 

SÍFUTÁS
15.45 és 16.45:
világkupaverseny, Québec (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
14.45:
világkupaverseny, Oslo (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
9.45:
világkupaverseny, Planica (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
9.25, 10.55, 12.25, 13.55:
légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, puska és pisztoly egyéni és vegyes csapat (Tv: Digi Sport1)
15.55 és 17.40:  légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, puska és pisztoly egyéni és vegyes csapat (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
16.00:
ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport3)
18.35: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)
vasárnap, 0.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)
vasárnap, 3.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

UFC
vasárnap, 1.00:
Stephen Thompson–Anthony Pettis (Tv: Sport2)

VÍVÁS
Gerevich–Kovács–Kárpáti férfi kard világkupaverseny, Budapest (Ludovika Aréna)
10.00:
64-es tábla
16.00: négyes döntő

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
BVSC-Zugló–Szolnoki Dózsa
19.00: Debreceni VSE–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: RacioNet-Honvéd–A-Híd OSC Újbuda
20.00: PannErgy-Miskolci VLC–ZF-Eger
B-CSOPORT
12.45:
KSI–Tatabánya
16.00: Kaposvári VK–PVSK-Mecsek Füszért
16.00: AVUS Szombathely–UVSE Hunguest Hotels
18.00: VasasPlaket–Metalcom Szentes

MÁRCIUS 24., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
E-CSOPORT
15.00:
Wales–Szlovákia (Tv: Sport2)
18.00:
MAGYARORSZÁG–Horvátország (Tv: M4 Sport)

C-CSOPORT
20.45: Észak-Írország–Fehéroroszország
20.45: Hollandia–Németország (Tv: Sport2)
I-CSOPORT
15.00:
Kazahsztán–Oroszország
18.00:
San Marino–Skócia
20.45: Ciprus–Belgium
G-CSOPORT
18.00: Izrael–Ausztria (Tv: Sport2)
20.45: Szlovénia–Macedónia
20.45: Lengyelország–Lettország

U17-ES LÁNY EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
ELITKÖR, 1. CSOPORT, 2. FORDULÓ
13.00:
Anglia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Női ETTU Kupa, elődöntő, visszavágó
11.00:
Cartagena (spanyol)–SH-ITB Budaörsi 2i SC

CURLING
10.00:
női világbajnokság, Silkeborg, a harmadik helyért (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
EBEL
NEGYEDDÖNTŐ, 6. MÉRKŐZÉS
16.00:
Red Bull Salzburg (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
17.30:
Washington Capitals–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler1)
hétfő, 0.00: Carolina Hurricanes–Montreal Canadiens (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
16.00:
Wisla Plock (lengyel)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
18.00: Sporting (portugál)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.45:
Balatonfüredi KSE–La Rioja (spanyol) (Veszprém) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
11.45:
Liberbank Cuenca (spanyol)–FC Porto (portugál) (Tv: Sport1)
NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.15:
MAGYARORSZÁG–Japán (Siófok) (Tv: M4 Sport)

MOTORSPORT
13.00:
motokrossz, Nagy-Britannia, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: motokroszz, Nagy-Britannia, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
16.00: motokrossz, Nagy-Britannia, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: motokroszz, Nagy-Britannia, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

MŰKORCSOLYA
7.00:
világbajnokság, Szaitama, gála (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Vasas Óbuda–UTE
19.00: Fatum Nyíregyháza–Swietelsky-Békéscsabai RSE 

SÍFUTÁS
14.30:
világkupaverseny, Québec (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
13.30:
világkupaverseny, Oslo, női 12.5 km tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
16.15: világkupaverseny, Oslo, férfi 15 km tömegrajtos (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
9.45:
világkupaverseny, Planica (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
8.55–15.50:
légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, puska és pisztoly férfi és női csapatversenyek, elődöntők, döntők (Tv: Digi Sport1)
16.25–18.20: légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, puska és pisztoly férfi és női csapatversenyek, elődöntők, döntők (Tv: Digi Sport2)
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világkupaverseny, Acapulco, női skeet (Pongrátz Bianka)

TENISZ

17.00: ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport3) 
19.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)

VÍVÁS
8.00: Gerevich–Kovács–Kárpáti férfi kard csapat világkupaverseny, Zarándi Csaba-emlékverseny, Budapest (Ludovika Aréna)

14.00: bronzmérkőzés
15.00: döntő

MÁRCIUS 25., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Montenegró–Anglia (Tv: Sport1)
20.45: Koszovó–Bulgária
B-CSOPORT
20.45: Portugália–Szerbia
20.45: Luxemburg–Ukrajna
H-CSOPORT
18.00:
Törökország–Moldova (Tv: Sport1)
20.45: Franciaország–Izland (Tv: Sport2)
20.45: Andorra–Albánia

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.00:
Azerbajdzsán–Litvánia

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
15.45:
Katalán körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

2019.04.23 21:05:15

Minden más foci nemzetisport.hu

2019.04.23 08:53:49

Minden más foci PIETSCH TIBOR

„Néhányan igyekszenek botrányt kelteni körülöttünk, csak tudnánk, miért.”