Labdarúgó NB II: a Gyirmót legyőzte a Barcsot

2008.04.30. 23:52
A Gyirmót hazai pályán 2-1-re legyőzte a Barcsot a labdarúgó NB II 25. fordulójában.

LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT

25. FORDULÓ
GYIRMÓT SE – BARCSI SC 2–1 (2–0)
Győr-Gyirmót, 500 néző. Vezette: Bognár T. (Huszár B., Török K.)
GYIRMÓT: Molnár – Varga G., Pék, Szabó Cs., Németh L. – Nagy L., Török Z., Horváth R., Burányi (Nyári -, 81.) – Szabó Zs. (Pirka -, 78.), Oross (Tóth N. -, 90.). Vezetőedző: Hannich Péter
BARCS: Kuczkó – Horváth Á., dr. Matus, Horváth P., Miskovics – Tolnai (Vass, a szünetben), Pókos (Pókos, a szünetben), Szabó N., Kollega – Kordé (Gyaraki -, 82.), Koller. Vezetőedző: id. Dárdai Pál
Gólszerző: Szabó Zs. (1–0) a 27., Nagy L. (2–0) a 42., Kollega (2–1) a 71. percben
Tudósított: Lapincs Attila
Hannich Péter: – Végrehajtottuk legfontosabb feladatunkat, győztünk.
id. Dárdai Pál: – Saját magunkat vertük meg, de úgy érzem, az első gólt óriási játékvezetői hiba előzte meg.