Férfi vízilabda: szerződést hosszabbított világbajnok olasz légiósával a Fradi

M. B.M. B.
Vágólapra másolva!
2024.12.09. 12:05
Edoardo Di Somma (Fotó: fradi.hu)
A Ferencvárosi TC a hivatalos honlapján közölte, hogy szerződést hosszabbított ob I-es vízilabdacsapatának olasz légiósával, Edoardo Di Sommával.

Az eredetileg jövő nyárig szóló kontraktust további két évvel hosszabbította meg a Bajnokok Ligája címvédője.

Nagyon büszke vagyok, hogy továbbra is ennek a remek csapatnak és ennek az elképesztő családnak a tagja lehetek, számomra ez egy igazi megtiszteltetés”– idézi Di Sommát a fradi.hu.

„Kulcsszerepe volt az elmúlt másfél év sikereiben. Az egyik legfontosabb játékosunk, bár nem ő lövi feltétlenül a legtöbb gólt, az ő mezőnymunkája, kisugárzása és személyisége nagyon sokat tesz hozzá a csapat jó teljesítményéhez. Ő az a játékos, aki talán a magyar vízilabdában nagyon sokszor hiányzott, hogy azt a fajta szürke munkát, ami szükséges a sikerekhez, azt ő szó nélkül megcsinálja, és beleteszi a vízbe” – kommentálta a bejelentést a zöld-fehérek vezetőedzője, Nyéki Balázs.

 

Legfrissebb hírek

Robbie Keane: Legyünk reálisak, a Nottingham topcsapat, más szint

Európa-liga
5 órája

Nem sikerült a bravúr – Thury Gábor jegyzete

Európa-liga
5 órája

Gróf Dávid: Kemény ízelítőt kaptunk, milyen futball van a Premier League-ben

Európa-liga
6 órája

A Celtic vagy a Ludogorec ellen mérkőzik meg az FTC a nyolcaddöntőért – íme, az El további menetrendje

Európa-liga
6 órája

Az öngólt vétő Ötvös Bence után Igor Jesus is betalált a Ferencváros kapujába – videó

Európa-liga
7 órája

A Sky értesülése szerint a Rapid első körben elutasította az FTC ajánlatát Bolla Bendegúzért

Labdarúgó NB I
9 órája

Egy változás a múlt hetihez képest: itt a Ferencváros kezdője a Forest ellen!

Európa-liga
9 órája

Az FTC és a Honvéd kifizeti a Csíkszereda bírságát

Labdarúgó NB I
10 órája
Ezek is érdekelhetik