SOSZ-elismerés a KSI-nek és elnökének

2005.02.15. 16:45
Címkék
A Sportegyesületek Országos Szövetsége (SOSZ) a február 11-i Sportbálon "a 2004. év legeredményesebb utánpótlás-nevelő egyesülete" díjat adományozta a KSI SE-nek, valamint elnöke, Hazsik Endre (képünkön) részére.

A klubvezető immár 1991 óta vezeti sikeresen a jelenleg tizenegy szakosztályban közel 1200 fiatalt nevelő egyesületet. Az elismerő emlékplakettet Vass Károly, a SOSZ elnöke adta át Hazsik Endrének.
Legfrissebb hírek

Ötgólos meccsen verte Norvégia Szenegált – videók

Foci vb 2026
23 perce

3–2-re legyőzte Szenegált és továbbjutott Norvégia

Foci vb 2026
44 perce

Haaland is duplázott, Norvégia ötgólos thrilleren verte meg Szenegált a vb-n

Foci vb 2026
46 perce

Didier Deschamps: Nem volt egyszerű uralni második félidőt

Foci vb 2026
49 perce

Mbappé századik válogatott meccsén duplával érte be Klosét és üldözi Messit – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája

Folytatódik a Norvégia–Szenegál találkozó

Foci vb 2026
1 órája

Félidőben Norvégia egy góllal vezet Szenegál ellen

Foci vb 2026
1 órája

Tánc az esőben – képeken a philadelphiai viharszünet

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik