US Open: Azarenkáék nagy fordítás után kiütötték Babosékat
Viktorija Azarenka és Ashleigh Barty három szettben legyőzte az első kiemelt Babos Tímea és Kristina Mladenovic duóját New Yorkban, a US Open női páros versenyének negyeddöntőjében. A magyar-francia kettős a tavalyi döntő után ezúttal a nyolc között búcsúzott a tornától.
A MÉRKŐZÉSRŐL RÉSZLETEKET ITT OLVASHAT!
US OPEN, NEW YORK (57 238 700 dollár, kemény pálya)
NŐI PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ
Viktorija Azarenka, Ashleigh Barty (fehérorosz, ausztrál, 8.)–Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.) 2:6, 7:5, 6:1 A MÉRKŐZÉSRŐL RÉSZLETEKET ITT OLVASHAT!
US OPEN, NEW YORK (57 238 700 dollár, kemény pálya)
NŐI PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ
Viktorija Azarenka, Ashleigh Barty (fehérorosz, ausztrál, 8.)–Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.) 2:6, 7:5, 6:1
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49
Ezek is érdekelhetik





