Australian Open: Stollár Fanny megnyert meccset veszített el
Stollár Fanny három játszmában (3:6, 7:6, 6:1) kikapott a svájci Viktorija Golubictól az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság selejtezőjének első fordulójában.
A világranglistán 214. magyar lány a fél óra alatt megnyert első szettet (6:3) követően a második felvonásban 5:2-re vezetett, kétszer is adogathatott a meccsért, ám Golubic kiharcolta a rövidítést. A tie-breakben Stollár 5–2-es hátrányból felállt, de a WTA-rangsor 116. helyén álló svájci 7–5-tel egyenlített.
A döntő játszma sajnos nagyon egyoldalúan alakult, Stollár kétszer is semmire veszítette el az adogatását (6:1). A mérkőzés 2 óra 4 percig tartott.
AUSTRALIAN OPEN, MELBOURNE (50 000 000 ausztrál dollár, kemény pálya)
NŐI EGYES, SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ
Golubic (svájci, 4.)–Stollár (magyar) 3:6, 7:6 (7–5), 6:1
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Stollárék döntő rövidítés után jutottak elődöntőbe Berlinben
Tenisz
2026.06.18. 17:24

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49
Ezek is érdekelhetik




