Az utóbbi napok egyik legfelkapottabb teniszezője lett Coco Vandeweghe. A fiatal amerikai sportoló azonban nem sikereivel, hanem botrányaival került a hírekbe. Az US Open női egyes versenyének első fordulójában, az első szett után, meccs közben adott interjút az ESPN sportcsatornának, hasonlóra pedig még sosem volt példa. Vandeweghe ezúttal a második fordulóban, a honfitársa, Bethanie Mattek-Sands elleni meccsen is produkálta magát, sőt nézeteltérésbe került a közönséggel.
A dühroham semmire sem volt jó. Vandeweghe sima, 6:2, 6:1-es vereséget szenvedett Mattektől. Pedig ha nyer, akkor a következő ellenfele a világelső Serena Williams lett volna.
A KÉP, AMELY UTÁN KIAKADT A SPORTVILÁG AZ AMERIKAIRA
ERRE ÍGY REAGÁLT CAROLINE WOZNIACKI
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik




