Melbourne 2005: Navratilováék kikaptak a döntőben

2005.01.29. 11:11
Címkék
Egyelőre nem lesz meg az 59. Grand Slam-tornagyőzelme Martina Navratilovának (képünkön), az amerikaiak legendás teniszezőjének, aki Max Mirnyijjel az oldalán kikapott a vegyes párosok döntőjében az ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon. A bajnoki címet a Kevin Ullyett, Liezel Huber zimbabwei, dél-afrikai kettős szerezte meg nagy csatában, 6:2, 3:6, 7:6-os győzelemmel.

A cseh születésű, 48 éves Navratilova fénykorában egyesben háromszor, párosban kilencszer nyerte meg a melbourne-i Grand Slam-tornát.


Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Melbourne):

Vegyes páros, döntő:
Ullyett, Huber (zimbabwei, dél-afrikai, 4.)-Mirnyij, Navratilova (fehérorosz, amerikai, 7.) 6:2, 3:6, 7:6 (8-6)

Junior férfi páros, döntő:
Kim, Ji (Yi) (dél-koreai, tajvani, 1.)-de Bakker, Young (holland, amerikai, 3.) 6:3, 6:4

Az NSO ajánlja:

Australian Open









Az eddigi győztesek

A világranglisták állása

Szavazás

Ön szerint ki lesz az idei Australian Open férfibajnoka?

…és a hölgyeknél?

Legfrissebb hírek

Zlatan Ibrahimovic szerint abszolút eldőlt a GOAT-kérdés

Foci vb 2026
15 perce

Cristiano Ronaldo a kispadra kerülhet – Kolumbiánál a sztárok mutatnak példát

Foci vb 2026
40 perce

Férfi kézi: Tatabányán folytatja a Fradi fiatal beállója

Kézilabda
46 perce

„Nincsenek már szavak” – az argentin sajtó Messit ünnepli a rekorddöntés után

Foci vb 2026
49 perce

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
1 órája

NB I 2026–2027, PROGRAM, EREDMÉNYEK

Labdarúgó NB I
1 órája

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
1 órája

Üzbegisztán ellen érhet véget a Cristiano Ronaldo-korszak

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik