Melbourne 2005: Nalbandian továbbjutott

2005.01.24. 16:36
Címkék
A Melbourne-ben zajló Australian Openen, a férfi egyesek mezőnyében utolsóként az argentin David Nalbandian kvalifikálta magát a legjobb nyolc közé, miután majd’ három és fél órás, négyjátszmás mérkőzésen verte honfitársát, a nála három hellyel előrébb rangsorolt Guillermo Coriát.

Melbourne, Australian Open, férfi egyes, nyolcaddöntő:
Nalbandian (argentin, 9.)-Coria (argentin, 6.) 5:7, 7:5, 6:3, 6:0


Az NSO ajánlja:

Australian Open
Legfrissebb hírek

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
13 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
21 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
28 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
28 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
34 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
57 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
1 órája

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik