Melbourne 2005: Megbüntették Chelát

2005.01.23. 12:27
Címkék
A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) 2000 dollárra büntette meg a Lleyton Hewitt elleni meccsen sportszerűtlenül viselkedő Juan Ignacio Chelát.

Az argentin játékos egy térfélcserénél az ausztrál ellenfele felé köpött, ám később elnézést kért tőle.

Az NSO ajánlja:

Australian Open





Az eddigi győztesek

A világranglisták állása


Szavazás

Ön szerint ki lesz az idei Australian Open férfibajnoka?

…és a hölgyeknél?

Legfrissebb hírek

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
12 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
19 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
26 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
26 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
33 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
55 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
1 órája

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik