Melbourne 2005: Agassi felépült és elindul

2005.01.16. 13:08
Címkék
Úgy tűnik, Andre Agassinak mégsem súlyos a deréksérülése, mert az amerikai teniszező bejelentette, hogy biztosan elindul a holnap kezdődő ausztrál nemzetközi bajnokságon, Melbourne-ben.

"Kimondottan jól éreztem magam tegnap, amikor két órát játszottam, ami jól előjel. Száz százalék, hogy részt veszek az Australian Openen, és mindent megteszek majd, hogy a legjobbat hozzam ki magamból" - jelentette be a torna korábbi négyszeres győztese, akinek még csütörtökön, egy Andy Roddick elleni bemutató jellegű találkozón húzódott meg a csípője.

A tegnapi, Tim Hemnan elleni 3:6, 7:6, 7:5-re elveszített edzőmeccse után a 34 éves klasszis ma még annyit hozzátett a nyilatkozatához, hogy némi merevséget azért érez, de ez egy sérülés után normális, és további kezelésre nincs szüksége.

Az NSO ajánlja:

A megfelelő képre kattintva megtekintheti a teljes sorsolást!

Szavazás

Ön szerint ki lesz az idei Australian Open férfibajnoka?

…és a hölgyeknél?

Férfi egyes














Női egyes












A világranglisták állása
Legfrissebb hírek

Foci vb 2026: Kolumbia–Kongói DK 1–0

Foci vb 2026
1 perce

Vége: Kolumbia csak kiharcolt a Kongói DK elleni győzelmet

Foci vb 2026
2 perce

Romlik az impozáns gólátlag – iksz a félidőben

Foci vb 2026
1 órája

Cristian Martínez lett a panamai–horvát meccs legjobbja

Foci vb 2026
1 órája

Kolumbia ellen is meglepetést okoz Kongó? Elindult a 2. kör utolsó meccse

Foci vb 2026
1 órája

Luka Modric: Hihetetlen, hogy eljutottam a 200. meccsig a kedvenc mezemben

Foci vb 2026
2 órája

A 200. válogatott meccsét játszó Luka Modricot ünnepelték társai Panama legyőzése után

Foci vb 2026
2 órája

Nulla változása a kolumbiai és a kongói kezdőben

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik