Olimpia: húsztagú lehet a magyar együttes Torinóban

2005.02.11. 22:05
Címkék
Egy évvel a torinói téli olimpia előtt egyelőre csak Tagscherer Zoltán, a Vasas sífutója a játékok egyetlen biztos magyar résztvevője, a magyar csapat létszáma azonban jövőre 20 fő körülire növekedhet.

A pénteki maratoni MOB-elnökségin elhangzott: a MOB állami támogatása a 2004-es 1.9 milliárdról 50 millióra csökkent, szponzori bevételekből pedig 171 milliót terveznek erre az évre.

A 322 milliós költségvetésben számos feladatot kénytelenek voltak redukálni, de a Balogh Tihamér utcai székház renoválása és a Sportok Házának bérleti díja új kiadásokat jelent.

Elhangzott az is, hogy a nagyvonalúnak ítélt, örömmel fogadott kormányhatározat révén a sportra pótlólagosan szánt 1.2 milliárd forintból alig 600 millió jut a versenysportra.
Legfrissebb hírek

Amerikai pite: még él Cristiano Ronaldo és Portugália aranyálma, de jön Spanyolország – vb-kibeszélő, 22. nap

Foci vb 2026
12 perce

Újabb afrikai csapat búcsúzott

Foci vb 2026
43 perce

A vb egyik nagy felfedezettje ezúttal is villogott – Svájc könnyed sikerrel lépett túl Algérián

Foci vb 2026
51 perce

A félidőben 1–0-ra vezet Svájc

Foci vb 2026
1 órája

Jelzett a chip a labdában: ezért fújták vissza a horvátok gólját a 103. percben – videó

Foci vb 2026
2 órája

Manzambi zseniális szólója után már vezet is Svájc Algéria ellen

Foci vb 2026
2 órája

A portugál játékosok Diogo Jota mezével tartottak megemlékezést a továbbjutás után

Foci vb 2026
3 órája

Cristiano Ronaldo: Nem hozok meggondolatlan döntéseket, majd a vb után megmondom, hogyan tovább

Foci vb 2026
3 órája
Ezek is érdekelhetik