Találatok száma: 351

Jégkorong: Büszke vagyok rá, hogy magyar válogatott lehettem – Scott Macaulay

Scott Macaulay jövő héten minden bizonnyal jégre lépne a magyar jégkorong-válogatott soraiban a Sárközy Tamás Emléktornán, a kanadai születésű hátvéd azonban a ljubljanai divízió 1/A világbajnokság után szögre akasztotta a korcsolyáját. Bár azt, hogy végleg befejezi a profi karrierjét, csak bő öt hónappal később mondta ki.

Férfi kézi BL: Harc nélkül kaptunk ki, nagyon bosszantó – Bodó Richárd

Bodó Richárd nehezen beszélt a Pick Szeged Aalborgtól elszenvedett 41–29-es vereségéről, amely már a negyedik volt a sorban a férfi kézilabda Bajnokok Ligája idei kiírásában. Kent Robin Tönnesen ugyancsak kereste a magyarázatot a Tisza-partiak igen rossz idénykezdésére a nemzetközi porondon.

Jégkorong: Melyik az Újpest igazi arca? Kiss Dániel megválaszolta

Az Újpest már az első harmadban mattolta a DEAC-ot a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján. Kiss Dániel a 4–0 ellenére sem nevezné tökéletesnek a játékrészt, legfeljebb az első cserét. A harmadik harmad miatt pedig még hiányérzete is van a rutinos hátvédnek. Melyik a lilák igazi arca? Erre rajta kívül Kovács Alex is választ ad videónkban.

Jégkorong: Mit mondott Fodor Szabolcs 0–2 után? Nagy Gergő elárulta!

Hiába vezetett a 3. percben már 2–0-ra az UTE az FTC elleni hokiderbin, a hazai jégen játszó zöld-fehérek az időkérést követően még az első harmadban megfordították a meccset. Mit mondott Fodor Szabolcs vezetőedző a játékosoknak? Nagy Gergő elárulta az NSO Tv-nek, míg Kiss Patrik arról beszélt, mit kell tenniük a liláknak a vezetés birtokában, ha azt a mérkőzés végéig meg akarják tartani.

MK: sosem rúgott még tétmeccsen ekkora gólt a III. Kerület védője

A III. Kerület kétszer is vezetett a Mol Fehérvár ellen, végül azonban 5–2-es vereséggel búcsúzott a Mol Magyar Kupa további küzdelmeitől. A mérkőzés után az élete gólját szerző Opavszky Balázzsal és a második találatot jegyző Elek Bencével beszélgetett az NSO Tv, valamint Hangya Szilveszter is elmondta, miért tudta az NB III-as ellenfelük megnehezíteni a dolgukat.