
Labdarúgó NB II
2022.08.14. 19:33
NB II: először győzött a Diósgyőr, hazai pályán botlott a Gyirmót
A labdarúgó NB II 3. fordulójában megszerezte első győzelmét a Diósgyőr, a borsodi gárda Bényei duplájának köszönhetően aratott 2–1-es győzelmet Tiszakécskén. A két magabiztos győzelemmel kezdő Gyirmót hazai pályán botlott, a Békéscsaba hosszabbításban szerzett góllal tudott 1–0-ra nyerni az élvonalból búcsúzó gárda otthonában. A nap rangadóján a Haladás hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott az ETO felett. A Szentlőrinc 2–0-ra győzött a Szeged ellen, míg a Soroksár a hosszabbításban megítélt büntetővel tartotta otthon az egyik pontot a Csákvár ellen.
7
/
9



















