103 Cikk
Kosárlabda
2011.12.17. 13:56

Férfi kosárlabda: Báder és Horváth is hosszabbított Szolnokon

A Szolnoki Olaj KK szombaton délelőtt sajtótájékoztatót tartott a Tiszaligeti Sportcsarnokban. A fórumon Tóth Zoltán, a klub ügyvezetője bejelentette, hogy a napokban lezajló tárgyalások eredményeképpen hosszabb távú megállapodást kötöttek a csapat két válogatott játékosával. Báder Márton további 3, míg Horváth Ákos újabb 2 évvel meghosszabbította a mostani évad végén lejáró szerződését.
Kosárlabda
2011.06.03. 15:52

Férfi kosárlabda: maradnak a kulcsemberek a Szolnoki Olajnál

A Szolnok férfi kosárlabdacsapata a bajnokságot és a Magyar Kupát is megnyerte a mögöttünk álló szezonban. Nyerges Zsolt klubelnök szerint hazai hegemóniájuk megőrzéséhez, valamint a tavalyinál is jobb nemzetközi szerepléshez még erősebb együttesre lesz szükség.
Archiv cikkek
2006.11.25. 02:53

Szoros szolnoki diadal

Szolnoki NKK - Zala Volán-ZTE 78–74Heller Anita volt a győztes csapat nyerőembere. Az első félidőben pontosabban játszottak a vendégek, a hazaiak nem találták a ritmust.
2006.10.07. 00:38

A végén remekelt az Eger

Polar Bears Ede - Brendon-Fenstherm-ZF-Eger 9–24 Egri szempontból jól indult a mérkőzés. Három perc alatt négy gólt lőtt a csapat, majd a holland válogatott Richard van Eck pillanatai következtek.
2006.05.27. 01:56

Lesznek még szép napjaik

Szolnok férficsapata nyolcadikként zárt, míg a hölgyek hetedikek lettek. Utóbbiak már három hete, hogy befejezték a bajnokságot, az urak csupán tizenkét napja, de máris körvonalazódik a jövő itt is, ott is.