37 Cikk
Archiv cikkek
2009.03.21. 23:46

Győzelem a pályán, vereség a nézőtéren

Fölényesen nyert az FC Fehérvár – ám sokak szerint mégis súlyos vereséget szenvedett a futballcsapat, mégpedig a fehérvári sportbarátoktól: a város szurkolói ugyanis a jégkorongcsapatot és a kosárlabda-együttest is sokkal többre taksálják a futballistáknál…
2009.02.22. 01:41

Lázas visszatérés

„Józsi! Józsi!” – zengett a Hidegkuti-stadion szombat délután. Már a mérkőzés előtt a térdsérülése miatt az egész őszt kihagyó Kanta Józsefet ünnepelték az MTK-szurkolók, akkor meg egyenesen tomboltak a hazai drukkerek, amikor a középpályás nagyszerű gólt lőtt.
2008.05.04. 00:44

Túl nagy volt a feszültség

A Vasas szervezett játékkal, megérdemelten győzte le a bajnoki címért küzdő MTK-t. De még semmi sincs veszve a kékfehérek számára – mondta Sándor Károly, a magyar futball és a Hungária körútiak élő legendája.
2008.03.07. 23:29

Chambers hatvanon kikapott Fasubától

A nigériai Olusoji Fasuba megelőzte a brit Dwain Chamberst 60 méteren a fedett pályás világbajnokságon. Ötpróbában a belga Tia Hellebaut izgalmas verseny végén győzött, az amerikaiaknak két arany jutott.
2007.08.25. 01:00

Mamutklubok harca

Ma kezdődik a világ talán legerősebb labdarúgó-bajnoksága. A La Ligában a sztárcsapatok közül a Barcelona és a Real Madrid határozottan erősített, a Sevilla szinte „csak” azt tartotta szem előtt, hogy megtartsa sztárjait.
2007.04.04. 23:29

Üvöltöttek, hajtottak, küzdöttek, lőttek

Izgalmas, iramában kifejezetten jó volt a Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágója. A Vasas már a szünetig bebiztosította a továbbjutását, azonban a Ferencváros a második félidőben sem adta fel, végül győzött is, azonban a továbbjutáshoz ez sem volt elég.
2006.07.16. 00:17

Még innen is van feljebb?

Magyarország - Franciaország 87–85Egy nappal a franciák nemzeti ünnepe után 30 percig biztos győzteseknek látszottak a gallok, mivel most lényegesen jobb teljesítményt nyújtottak, mint egy héttel korábban, a csoportmérkőzésen.
Kosárlabda
2004.12.04. 22:55

Feledhető győzelem

A tizedik forduló szombati mérkőzésén a szekszárdiak tisztes helytállása ennyire volt elég Sopronban.
Kosárlabda
2004.11.28. 00:23

Segítettek a fociszurkolók

"A pénteki edzésen másfél órán keresztül átvettük a védekezés különböző módozatait, és a gyakorlás meghozta a sikert, a győzelmet, úgyhogy újra bizakodó vagyok."
Labdarúgó NB I
2004.07.13. 22:38

Két évre aláírt Tóth Mihály

A hűség városának egyik legszebb helyén, a Bécsi-dombon alpesi stílusban épült Tercia Hubertus étteremben tartotta meg évadnyitó sajtótájékoztatóját a Matáv Sopron.