15 Cikk
Archiv cikkek
2009.03.08. 00:24

A legjobb Albánál is jobb a Szolnok

Megint megverte a Szolnok az Albacompot, és ezzel a címvédő Atomerőmű után a bajnoki listavezető is kiesett a Magyar Kupából – pedig még csak a negyeddöntőjénél tart a sorozat.
2008.12.14. 02:31

„Szégyen, gyalázat!”

Szoros első félidőt követően a másodikban kenterben verte a Szolnoki Olajt a csapatjátékban sokkal többet nyújtó Pécs. A hazai parketten másodízben vereséget szenvedő Tiszapartiakat kifütyülte a publikum.
2007.12.15. 23:32

Mint a bajnoki fináléban

Először csapott össze a 2006–2007-es évad bajnoki döntője után a Szolnok és a Körmend, de nincs változás az erőviszonyokban. Ahogy akkor, most is az Olaj volt a jobb.
2007.11.23. 23:30

Már a Falco sem hibátlan

A férfibajnokság címvédőjének és listavezetőjének összecsapása volt a forduló slágermérkőzése, amely nem is okozott csalódást: megannyi látványelem és izgalom után megérdemelten nyert a fantasztikusan kezdő Szolnoki Olaj KK a Falco ellen.
2007.01.21. 02:26

Két negyed alatt eldőlt a csata

Szolnok-Kaposvár 66-56. Csak az első és az utolsó negyedben tudott felnőni a Szolnok szintjére a Kaposvár, így végül tíz ponttal elbukta a küzdelmes védekezőcsatát.
2006.03.24. 01:41

Hurráhangulat? Az nincs

A közvélemény és maguk a német játékosok sem voltak elájulva az amerikai (B-)válogatott felett aratott 4–1-es győzelmüktől.
Kosárlabda
2004.02.26. 21:55

Tripláival nyert a Szolnok

Fennállása toronymagasan legjobb eredményét érte el Szolnok női csapata: bejutott a női Európa-kupa legjobb négy klubja közé! És lehet, hogy ez még nem a végállomás&
Kosárlabda
2003.04.13. 21:23

Továbbléptek a soproniak

Erős fél ház és roppant eltökélt házigazda fogadta a GYSEV-et a Tiszaligetben, ám a címvédő nem zavartatta magát, rögtön az első támadás során érvényre juttatta magassági fölényét. A szolnoki centereknek az egész mérkőzésen nem lehetett sok mozgásterük Alessandráék mellett.